هیچ محصولی یافت نشد.

ایکس مارت x- mart

برند ایکس مارت x- mart از زیر مجموعه های شرکت نیکان فارمد مهر است که در سال 1393 در تهران آغاز به فعالیت کرده است. شرکت نیکان فارمد مهر با تکیه بر دانش فنی و مدیران با سابقه در زمینه تولید و واردات مکمل‌ های غذایی، رژیمی و ورزشی و همچنین سایر ملزومات دارویی فعالیت می ‌کند.

در ادامه اطلاعات تکمیلی در رابطه با ویژگی ها و نحوه خرید محصولات برند x- mart ارائه خواهد شد.

ایکس مارت ساخت کجاست؟

این شرکت با سابقه ی درخشان خود تاکنون توانسته است، انواع مختلفی از دارو ها و مکمل های غذایی و رژیمی را تولید و به بازارهای فروش عرضه نماید. محصولات آن همگی با بهره گیری از فرمولاسیون نوین و بر طبق اصول استاندارد های بین المللی طراحی و تولید شده اند‌.

مکمل های غذایی و دارویی ایکس مارت | انواع محصولات ایکس مارت | مکمل های برند ایکس مارت

مکمل های غذایی و دارویی ایکس مارت

مکمل های غذایی و دارویی ایکس مارت دسته بندی و انواع مختلفی را شامل می شود که در ادامه به معرفی و بیان ویژگی های معروف ترین آن ها خواهیم پرداخت.

  • قرص زینک ایکس مارت:

یکی از معروف ترین و محبوب ترین مکمل های غذایی و دارویی x- mart کپسول های زینک است. زینک یکی از مهم ترین عناصر مورد نیاز بدن آدمی است که از طریق رژیم های غذایی روزانه قابل تامین است. اما استفاده از مکمل های حاوی زینک می تواند به بهبود عملکرد بدن کمک شایانی نماید‌. علاوه بر این مصرف زینک بر تقویت مو، ناخن ها و پوست نیز تاثیر بسزایی خواهد داشت.

  • قرص های ویتامین ای ایکس مارت:

از دیگر مکمل ها، قرص های ویتامین ای است. تامین ویتامین های مورد نیاز بدن جهت انجام بهتر فعالیت ها و افزایش سطح انرژی بدن از جمله مهم ترین اصول برای حفظ سلامت عمومی است. کپسول های ویتامین ای x- mart نیز با تامین ویتامین مورد نیاز بدن به حفظ، تقویت و رشد مو، ناخن ها و پوست کمک می کند.

  • کپسول های ویتامین سی ایکس مارت:

کپسول های ویتامین سی از دیگر انواع محصولات این برند هستند که از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. تامین ویتامین سی مورد نیاز بدن جهت افزایش سطح انرژی مفید بوده و همچنین باعث تقویت و بهبود عملکرد سیستم دفاعی بدن فرد می شود.

علاوه بر این ها استفاده از ویتامین سی خطر ابتلا به بیماری های واگیر داری چون سرماخوردگی، آنفلولانزا و … را کاهش داده و باعث می شود در زمان آلودگی بدن بیمار مقاومت بیشتری از خود نشان دهد.