هیچ محصولی یافت نشد.

آیس سنس ice-sense

بوی بد دهان از مشکلاتی است که برخی افراد از آن رنج می برند و این باعث کاهش اعتماد به نفس آنها برای حضور در جمع های خانوادگی و یا اجتماعی می‌شود. از همین رو به دنبال انواع خمیر دندان باز را جستجو می کنند تا بتواند خمیردندانی پیدا کنند که علاوه بر پاکیزگی دندان، دهان آنها را نیز خوشبو نمایند. برند آیس سنس ice-sense یک مارک نام آشنا در تولید محصولات دندانی و دهانی مانند انواع خمیردندان، قرص و اسپری خوشبو کننده است. اگر می خواهید قبل از خرید محصولات برند ice-sense درباره آنها بیشتر بدانید ادامه مقاله زیر را دنبال کنید.

محصولات آیس سنس

این شرکت یک برند معتبر ایرانی است که در دهه ۹۰ کار خود را با تولید آبنبات های مخصوص گلودرد آغاز نمود و سپس فعالیت خود را در زمینه آرایشی بهداشتی با تولید محصولاتی مانند خمیر دندان، ماسک صورت، کرم درد، قرص و اسپری خوشبو کننده دهان توسعه داد. بسیاری از محصولات این شرکت هم اکنون در بازار تقاضای زیادی دارند و این به دلیل کیفیت بالای محصولات این شرکت است.

محصولات برند آیس سنس | قیمت محصولات برند آیس سنس | خرید محصولات برند آیس سنس

کیفیت محصولات برند آیس سنس

محصولات این شرکت دارای نماد سیب سلامت و استاندارد هستند. از ویژگی های مهم تولیدات آیس سنس، استفاده از عصاره طبیعی گیاهان و میوه ها مانند آویشن، پرتقال، اکالیپتوس و… است. استفاده از این مواد به دلیل غنی بودن از ویتامین c می توانند به بهبود عفونت دستگاه تنفسی و التهابات ناشی از آن کمک کرده و از این طریق دهان را نیز خوشبو سازند.

از دیگر محصولات این شرکت می توان به آبنبات سرد آیس سنس اشاره کرد. این آب نبات ها در طعم های مختلفی ارائه می شوند و با خاصیت خلط آوری که دارند، گرفتگی بینی و التهاب مجاری تنفسی را به ویژه در زمان سرماخوردگی تا حد زیادی کاهش می دهند.