هیچ محصولی یافت نشد.

کارن  karen

امروزه استفاده از انواع مکمل ها برای ورزشکاران، بیماران و افراد تحت رژیم توسط متخصصان حوزه سلامت و مربیان ورزشی توصیه می شود. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید و به دنبال مکمل های ایمن و استاندارد سایت ها و فروشگاه ها را جستجو می کنید، ما به شما خرید از برند Karen را پیشنهاد می کنیم. نمایندگی فروش محصولات کارن انواع مکمل ها را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند؛ اما چگونه باید از کیفیت محصولات اطمينان حاصل کرد؟ برای یافتن پاسخ این سوال در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

کیفیت مکمل های مارک کارن

در سال ۱۳۷۸ شرکت داروسازی کارن به عنوان نخستین شرکت تولید کننده مکمل های دارویی، غذایی، ورزشی و فرمول‌های انترال در ایران معرفی شد وآغاز به کار کرد. این برند به دلیل دریافت انواع مجوز های بهداشتی، پزشکی و گواهینامه های معتبر داخلی و خارجی توانسته است نام خود را در ردیف شرکت های تولید کننده پیشتاز در این حوزه قرار دهد.

محصولات برند کارن | قیمت محصولات برند کارن | خرید محصولات برند کارن

محصولات برند کارن

محصولات پروتئین کارن به 3 دسته اصلی زیر تقسیم می شوند:

  • مکمل های ورزشی

این نوع مکمل ها تحت برند PNC در بازار عرضه می شوند. از آنجا که مکمل های PNC تاییدیه سازمان غذا و دارو را دریافت نموده اند، ورزشکاران می توانند بدون نگرانی از تست دوپینگ آنها را تهیه کنند.

  • مکمل های تندرستی

همانطور که از نام این مکمل ها پیداست با هدف کمک به سلامت افراد تولید می شوند. متخصصان تغذیه و سلامتی این نوع مکمل ها را برای مراجعین خود توصیه می کنند.

  • مکمل های بیمارستانی

بسیاری از افراد که در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند، نمی توانند از تغذیه کافی برخوردار شود. مکمل های بیمارستانی با هدف کمک به این بیماران تولید می شود. از مهم‌ ترین محصولات پروتئین کارن می‌توان به گینر و کراتین کارن اشاره کرد. بالا بودن کیفیت محصولات کارن باعث شده است تا کودکان و بزرگسالان به راحتی بتوانند بر اساس نیاز های سلامتی خود از آنها استفاده نمایند. این برند در حوزه تولید دارو نیز فعالیت دارد و در حال حاضر ۱۳ دارو تولید و روانه بازار نموده است.

قیمت محصولات برند karen

شما برای خرید محصولات مورد نیاز خود می توانید به وب سایت نمایندگی فروش محصولات کارن مراجعه نمایید. قیمت محصولات برند karen بنا به کارآیی و ترکیباتی که دارند متفاوت است. قبل از خرید محصول مورد نظر با متخصص تغذیه و مربی خود مشورت نمایید تا بتوانید هر چه بهتر از محصولات پروتئین کارن استفاده کنید.