نمایش دادن همه 3 نتیجه

نمایش 9 24 36

نانو حیات دارو n-h-d

شرکت های داروسازی زیادی در ایران مشغول به فعالیت و تولید انواع داروهای مورد نیاز بیماران هستند. در این بین، شرکت نانو حیات دارو n-h-d از معتبرترین شرکت های داروسازی در ایران شناخته می شود که فعالیت های خود را از سال ۱۳۸۴ آغاز نمود و توانست با تولید انواع داروها و مکمل های مرغوب و باکیفیت سهم خوبی از بازار دارویی ایران را از آن خود کند.

با خرید محصولات این برند شما می توانید از ترکیبات استاندارد و مرغوب با کمترین عوارض جانبی برخوردار شوید. برای آشنایی بیشتر با این برند با ادامه مطالب همراه باشید.

مکمل های دارویی نانو حیات دارو | مکمل های برند ان اچ دی | شرکت دارویی نانو حیات دارو | ویتامین های برند نانو حیات دارو

مکمل های دارویی نانو حیات ( ان اچ دی )

آنچه که شرکت دارویی نانو حیات دارو را به یک برند ممتاز در صنعت داروسازی تبدیل کرده است، استفاده از ترکیبات سالم و اثر بخش همراه با رویکردی نوآورانه در تولید انواع داروها و مکمل ها است. از همین رو این شرکت توانسته تاییدیه های داخلی و بین المللی مانند گایدلاین ‌های بین المللی نظیر PIC/S و گواهی GMP را دریافت نماید. مؤسسان این شرکت دارویی اهداف خود را تولید داروهای ایمن و موثر معرفی می کنند تا بتوانند با در اختیار قرار دادن داروها و مکمل های استاندارد به پیشگیری و درمان بیماری ها کمک نمایند.

معرفی انواع محصولات نانو حیات دارو n-h-d

محصولات برند نانو حیات دارو در بازار به شکل مکمل های دارویی عرضه می‌شوند. این مکمل ها به صورت زیر دسته بندی می شوند:

مکمل غذایی ان اچ دی

انواع مکمل های غذایی این شرکت در راستای بهبود شرایط و بیماری هایی مانند ام اس و دیابت تولید می شوند. بهبود باروری آقایان و بانوان نیز از دیگر اهداف تولید این نوع مکمل ها است. از دیگر مزایای استفاده از مکمل های این شرکت می توان به ترمیم زخم، مفاصل و استخوان اشاره کرد.

ویتامین ها و مواد معدنی ان اچ دی

انواع ویتامین ها و مواد معدنی تولید شده در این شرکت برای زنان باردار و شیرده بسیار موثر و کاربردی هستند. از مهم ترین این ویتامین ها می توان به مولتی ویتامین های عمومی و ویتامین دی اشاره کرد.

قیمت انواع مکمل های نانو حیات دارو

برای آگاهی از قیمت انواع محصولات برند نانو حیات دارو، شما می توانید به سایت ها و فروشگاه های معتبر دارویی به صورت آنلاین و حضوری مراجعه نمایید.. این محصولات در شکل های مختلف به صورت قرص، کپسول، پودر و غیره ارائه می شوند.