هیچ محصولی یافت نشد.

ایزدین isdin

ایزدین isdin یکی از برندهای معتبر جهانی در زمینه تولید محصولات بهداشتی و آرایشی است. کمپانی ایزدین در کشور اسپانیا تاسیس شده است و حدود ۴۰ سال است که با شعار پوستت را دوست داشته باش، در زمینه تولید محصولات بهداشتی و آرایشی فعالیت می کند.

ایزدین ساخت کجاست؟

محصولات برند isdin در کشور اسپانیا تولید شده و جهت مصرف به کشورهای سراسر جهان از جمله ایران صادر می شود‌. در ادامه مطالب کامل تری در رابطه با ویژگی ها و نحوه خرید محصولات آن ارائه خواهد شد.

محصولات برند ایزدین | محصولات پوست و مو ایزدین |ضد آفتاب ایزدین

محصولات پوست و مو ایزدین

محصولات این برند همگی با بهره گیری از اصول استاندارد بین المللی و به وسیله نوین ترین تجهیزات و وسایل تولید و عرضه شده اند. این کمپانی تاکنون توانسته است، انواع مختلفی از محصولات آرایشی و بهداشتی را تولید نماید. از جمله محصولات پوست و مو ایزدین می توان به کرم های ضد، لوسین ها، ژل پاک کننده، ژل حمام، ژل مخصوص ترک پا و… اشاره کرد. در ادامه به معرفی معروف ترین محصولات این برند خواهیم پرداخت.

اسپری ضد آفتاب ایزدین:

استفاده از ضد آفتاب ها اولین و مهم ترین قدم در روتین های مراقبت پوستی است. به طوری که امروزه پزشکان توصیه می کنند حتی در روزهای بارانی نیز از ضد آفتاب استفاده کنیم. isdin با کمک بهره گیری از یک فناوری نوآورانه توانسته است به تولید اسپری های ضد آفتاب بپردازد.

نمایندگی ضد آفتاب ایزدین

استفاده از این اسپری ها بسیار ساده بوده و سنگینی به پوست نمی دهند. این محصول از سلول های پوستی در برابر اثرات رادیکال های آزاد موجود در فضای اطراف محافظت می کند. نمایندگی ضد آفتاب های ایزدین در ایران داروخانه های معتبر سراسر کشور، فروشگاه های محصولات پوستی و بهداشتی و آنلاین شاپ ها هستند.

کرم ضد آفتاب ایزدین:

یکی از حوزه های فعالیت این برند تولید انواع مختلف کرم های ضد آفتاب است. برند ایزدین علاوه بر تولید اسپری های ضد آفتاب، تاکنون توانسته است انواع مختلفی از کرم های مراقبت کننده از موست در برابر اشعه آفتاب را نیز تولید نماید. این کرم ها در spfهای متفاوت و همچنین برای انواع پوست های خشک، مختلط، معمولی و چرب طراحی و عرضه شده اند.

اسپری های برنزه کننده با آفتاب:

یکی از فعالیت های محبوب در تابستان آفتاب گیری است. برای برنزه شدن لازم است حتما جهت محافظت از پوست در زمان تابش اشعه خورشید، از اسپری های محافظت کننده استفاده شود. برند ایزدین isdin نیز توانسته است با بهره گیری از اصول استاندارد بین المللی، به تولید این اسپری های برنزه کننده بپردازد.