هیچ محصولی یافت نشد.

الیو Olive

یکی از برندهای سرشناس در زمینه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی برند الیو Olive است. محصولات الیو در کارخانجات HSA کشور ایتالیا تولید و به سراسر جهان عرضه می شود. این کمپانی در کشور ایران نیز نمایندگی های فروش متعددی را به خود اختصاص داده است.

برند الیو ساخت کجاست؟

فعالیت این گروه تولیدی از سال ۱۹۸۲ در شمال کشور ایتالیا آغاز شده است و تاکنون توانسته محبوبیت زیادی کسب کند و طرفداران زیادی در سراسر جهان به خود اختصاص دهد. در ادامه شما را با نحوه خرید محصولات این برند و ویژگی های آن ها بیشتر آشنا خواهیم کرد.

محصولات برند الیو

محصولات این برند عموما در حوزه محصولات آرایشی و بهداشتی است‌. از محصولات آرایشی Olive می توان به محصولات دکلره، اکسیدان، رنگ مو، ترمیم کننده ها، نرم کننده، تقویت کننده های موی سر، محصولات لب، محصولات چشم و… اشاره کرد.

رنگ موی الیو:

یکی از معروف ترین محصولات این برند، رنگ های موی سر مارک الیو است. این رنگ ها با تنوع زیاد در شماره های مختلف به فروش می رسد. رنگ موها با پایه طبیعی دارای ویتامین بوده و ظاهری طبیعی به موهای افراد می بخشد.

اکسیدان الیو:

از دیگر محصولات آرایشی الیو می توان به اکسیدان آن اشاره کرد. این اکسیدان ها در درصدهای مختلف در فروشگاه ها، داروخانه ها و آنلاین شاپ ها به فروش می رسند. اکسیدان های مارک الیو دارای خاصیت آنتی اکسیدانی بوده و باعث نرم و براق شدن موها می شوند.

همچنین این محصول حاوی روغن نارگیل، روغن هسته خرما، روغن گل ختمی و روغن سیلیکون بوده و به همین طریق از خشک شدن و آسیب دیدن ساقه موها در هنگام رنگ و دکلره جلوگیری می کند.