در حال نمایش یک نتیجه

نمایش 9 24 36

باریج اسانس barij essence

داروسازی در ایران تاریخی بسیار طولانی دارد و ایران به عنوان نخستین کشورهایی در این کره خاکی شناخته می‌شود که در زمینه تولید دارو برای درمان بیماری‌های مختلف توفیقات زیادی به دست آورده است. برند باریج اسانس barij essence به عنوان نخستین شرکت دانش بنیان فعال در عرصه داروسازی در کشور ما شناخته می‌شود که در حال حاضر در حوزه‌های مختلف این صنعت فعالیت می‌کند.

در میان برندهای دارویی مختلف، در حال حاضر در کشور به عنوان یکی از پرمتقاضی‌ترین محصولات به شمار می‌رود. در ادامه بیشتر در درباره انواع محصولات آن  بحث می‌کنیم.

شرکت barij essence

تاریخچه barij essence چیست؟ شرکت داروسازی باریج یکی از نخستین برندهایی است که در ایران به طور رسمی فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرد. بنیانگذار آن مرحوم مهندس حسین حجازی بود. آغاز رسمی فعالیت این شرکت به سال 1371 برمی‌گردد.

انگیزه مهندس حجازی برای راه‌اندازی این شرکت احیای توانمندی تاریخی ایران در عرصه تولید دارو در سطح دنیا بوده است؛ به همین دلیل اصلی‌ترین محصولات تولیدی این شرکت در زمینه محصولات دارویی حاصل از گیاهان دارویی متمرکز است.

باریج اسانس | برند باریج اسانس | محصولات باریج اسانس

انواع محصولات برند باریج اسانس چیست؟

چندین نمایندگی فروش محصولات باریج اسانس در کشور وجود دارد که محصولات این برند را در حوزه‌های مختلف سلامت جسم افراد عرضه می‌کنند. پرمصرف‌ترین محصولات این برند را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد:

  • محصولات آرایشی

محصولات آرایشی این برند از جمله کرم‌های ضدآفتاب، اسپری تقویت مو و ابرو، لوسیون موضعی و … از جمله مهم‌ترین محصولات این برند در اقلام آرایشی هستند.

  • محصولات بهداشتی

محصولات بهداشتی باریج اسانس شامل لوازم بهداشتی دهان و دندان (مسواک، خمیر دندان، نخ دندان و خوشبوکننده دهان)، مایع ضدعفونی کننده، پوشک و دستمال ضدعفونی‌کننده است.

  • محصولات و مکمل برای لاغری

محصولات کنترل، کاهش و افزایش وزن از جمله پرمصرف‌ترین محصولات این برند است که برپایه مواد گیاهی تولید و روانه بازار می‌شود.

همچنین برخی دیگر از مهم‌ترین محصولات برند barij essence شامل محصولات باریج اسانس برای یبوست، شربت باریج اسانس، محصولات گوارشی باریج اسانس برای معده است که مورد تایید بسیاری از جامعه پزشکان است و در کشور ما و همچنین برخی دیگر از کشورهای منطقه مورد استفاده قرار می‌گیرد. در کنار کیفیت بالا، قیمت محصولات این برند کاملا مقرون به صرفه است.