هیچ محصولی یافت نشد.

اسی esi

یکی از برندهای معروف و به نام در تولید محصولات گیاهی و مکمل های رژیمی و تغذیه ای برند اسی esi است. این کمپانی که در سال ۱۹۷۵ توسط آنتونیو ماریا در کشور ایتالیا تاسیس شد، در ابتدا به دنبال واردات محصولات مختلف گیاهی از کشور سوئیس بوده است.

هم اکنون این برند به کمک متخصصان و دانشمندان خبره با توجه به نیاز جامعه بشری به تولید و طراحی محصولات مختلف پرداخته و محصولات خود را به سراسر جهان صادر می کند. در این مطلب اطلاعاتی در رابطه با خرید محصولات این برند و ویژگی های منحصر به فرد آن ارائه خواهد شد.

مکمل های برند اسی | قیمت مکمل های برند اسی | خرید مکمل های برند اسی | مکمل های گیاهی و دارویی اسی

مکمل های گیاهی دارویی اسی

کمپانی اسی تاکنون توانسته است با فرمولاسیون نوین و ویژه محصولات زیادی را به بازارهای فروش عرضه نماید.

  • قرص ریجن دایت:

یکی از مکمل های گیاهی دارویی اسی که مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است، قرص ریجن دایت است. از فواید قرص ریجن دایت می توان به کمک به حفظ سلامتی موهای سر و همچنین افزایش رشد و محافظت از آن ها در برابر رادیکال های آزاد موجود در فضای اطراف اشاره کرد. قیمت این محصول در فروشگاه های مختلف بر اساس نحوه خرید و عرضه تفاوت های اندکی دارد ولی به طور کلی قیمت جدید قرص ریجن دایت در داروخانه ها و فروشگاه های آرایشی و بهداشتی ۵۱۰ هزار تومان است.

  • قرص هیلودرم:

قرص هیلودرم اسی esi یک مکمل رژیمی و غذایی بوده که به علت داشتن خاصیت آنتی اکسیدانی قوی، از سلول های پوست و مو در برابر رادیکال های آزاد موجود در محیط اطراف محافظت می کند. این مکمل اسی با داشتن خاصیت آبرسانی از پیری زودرس و چروک های پوستی تا حد زیادی جلوگیری می کند.

  • هپادایت:

قرص هپادایت اسی با دارا بودن عصاره خشک گیاهان دارویی چون گل قاصدک، خار مریم و آرتیشوک در بهبود عملکرد فیزیولوژیک و پاکسازی کبد و اندام‌ های بدن تاثیر بسزایی دارد.

قیمت مکمل های اسی

محصولات دارویی و مکمل های تغذیه ای که از خارج کشور به بازارها می رسند، به علت تاثیر پذیرایی از قیمت دلار ممکن است دچار نوسانات قیمت شوند. محصولات برند اسی نیز چون از محصولات دارویی وارداتی از کشور ایتالیا است، دارای قیمت های متفاوتی به نسبت مکمل های دارویی و گیاهی داخلی خواهد بود.

قیمت قرص ریجن دایت

اما به طور کلی فروشگاه های اینترنتی و همچنین مراکزی که اقدام به خرید عمده این محصولات از کشور مبدا می کنند، مکمل های گیاهی دارویی اسی را با قیمتی پایین تر نسبت به سایر فروشگاه ها عرضه می نمایند.