در حال نمایش یک نتیجه

نمایش 9 24 36

آی پی پی سی i-p-p-c

افراد به دلایل مختلفی ممکن است از بیماری های مربوط به چشم رنج ببرند. با گرم شدن هوا و افزایش آلودگی ها این مشکلات نیز بیشتر می شوند. مشکلات ژنتیکی، افزایش سن، جراحی های متعدد چشمی و… همگی می توانند در مشکلات مربوط به چشم موثر باشند. از همین رو هنگام مراجعه به چشم پزشک ‌اولین محصولی که توسط ایشان توصیه می شود استفاده از اشک مصنوعی است. هنگامی که به دنبال تهیه این دارو هستید، بهتر است گزینه انتخابی شما از برند آی پی پی سی i-p-p-c باشد. خرید از برند i-p-p-c باعث می‌شود تا شما با اطمینان محصول انتخابی را مصرف نمایید و از فواید آن بهره مند شوید. اگر می خواهید در این باره بیشتر بدانید به شما شما خواندن مطالب زیر پیشنهاد می شود.

محصولات برند آی پی پی سی | قیمت محصولات برند آی پی پی سی | خرید محصولات برند آی پی پی سی

مزایای استفاده از محصولات برند i-p-p-c

محصولات برند i-p-p-c باعث کاهش احساس خستگی و سوزش چشم ها شده و چشمهای شما را به خوبی مرطوب نگه می دارند، حتی اگر از لنزهای تماسی استفاده کنید. استفاده از هیالورونات سدیم ۱۵ درصد مهمترین ماده ای است که در ترکیبات این قطره چشمی قرار گرفته است. پزشکان مصرف یک یا دو قطره از این دارو را تا ۵ بار در روز توصیه می‌کنند.

محصولات برند آی پی پی سی

مهم ترین محصولات برند در حوزه درمان مشکلات چشمی است به همین دلیل دو محصول معتبر با نام های اشک مصنوعی آرتیپیک هیپروملوز 0/32 درصد آی پی پی سی 21 ویال و اشک مصنوعی تک دوز آرتیپیک ادونسد 0/15 درصد آی پی پی سی 21 ویال در این شرکت تولید می شوند.

سخن پایانی

محصولات برند i-p-p-c را بدون تجویز پزشک به هیچ وجه مصرف نکنید. پس از استفاده دارو ممکن است برای چند جلسه دچار تاری دید موقت شوید. این مشکل دائمی نیست و به سرعت برطرف خواهد شد.