هیچ محصولی یافت نشد.

اوریاژ uriage

شادابی و سلامت پوست نقش مهمی در زیبا نشان دادن چهره شما خواهد داشت. از همین رو شما باید به مراقبت هر چه بهتر از آن بیشتر توجه نمایید. خرید محصولات و کرم های زیبایی و بهداشتی یکی از مهمترین راه‌کارهای مراقبت از پوست است. با خرید از برند اوریاژ  uriage شما می توانید به انواع کرم ها و محصولات آرایشی بهداشتی استاندارد و مطمئن متناسب با نوع پوست خود دسترسی پیدا نمایید. محصولات این برند در جهت حفظ و سلامت پوست به شکل انواع اسپری، ژل، محلول پاک کننده و کرم عرضه می شوند. در ادامه با این برند بیشتر آشنا خواهید شد.

محصولات اوریاژ

برند uriage در سال ۱۹۹۲ شروع به فعالیت نمود. این شرکت نام خود را از یک چشمه آب معدنی در روم اقتباس کرده است. انواع محصولات این برند برای پوست طبیعی، خشک، حساس، مختلط و چرب طراحی و تولید شده اند. شما قبل از خرید می توانید کاتالوگ محصولات اوریاژ را مطالعه کرده و بر اساس نوع پوست خود اقدام به خرید نمایید. درکل محصولات این شرکت به ۴ بخش زیر تقسیم می‌شوند:

  • محصولات مراقبت از صورت
  • محصولات مراقبت از بدن
  • محصولات مراقبت از کودک
  • محصولات ضد آفتاب

هر کدام از این محصولات شامل انواع کرم ها هستند. اسپری آبرسان اوریاژ، کرم آبرسان اوریاژ، کرم مرطوب کننده اوریاژ، کرم ترمیم کننده دست اوریاژ، کرم گزموز سرات، ژل مرطوب کننده، ژل کرم دور چشم، پن صورت و بدن سورگرس، بالم مغذی، کرم تعویض کودک و… از محصولاتی هستند که در اختیار مشتریان قرار می گیرند.

محصولات برند اوریاژ | قیمت محصولات برند اوریاژ  | خرید محصولات برند اوریاژ

کیفیت محصولات uriage

آب معدنی پایه اصلی تمام محصولات این برند است‌، زیرا به تقویت لایه محافظتی، تعادل بین سلولهای پوست و آبرسانی به اپیدرم کمک می کند. آب معدنی غنی از کلسیم و منیزیم است. این دو عنصر اساسی توسط متخصصین پوست برای التیام بخشی پوست های حساس توصیه می شوند. علاوه بر این عناصر موجود در آب معدنی می توانند به آبرسانی و رطوبت هرچه بهتر پوست کمک کرده و از این طریق موجب نرمی و لطافت آن شوند.

نمایندگی محصولات برند اوریاژ

برند uriage یکی از نام آشنا ترین برندهای اروپایی در زمینه تولید محصولات پوست بر اساس فرمول و استانداردهای داروسازی است. محصولات این شرکت فاقد پارابن و با حداقل مواد نگهدارنده عرضه می شوند. این شرکت در ایران نیز نمایندگی دارد. شما برای خرید محصولات مورد نیاز می توانید از طریق نمایندگی اوریاژ اقدام نمایید و در سایت های مربوط به این نمایندگی ها از قیمت و کاتالوگ محصولات اوریاژ دیدن کرده تا با اطمینان و آگاهی بیشتر خرید نمایید.