نمایش 1–12 از 20 نتیجه

نمایش 9 24 36

پریم prime

ما در این مطلب شما را با نام تجاری پریم و محصولات آن بیشتر آشنا می‌کنیم. اگر خواهان خرید اجناس برند پریم Prime هستید، این مطلب می‌تواند به شما کمک کند اطلاعاتی در رابطه با انواع محصولات برای پوست خود و فواید استفاده از کرم شب پریم به دست آورید.

محصولات پریم ساخت کجاست؟

اگر سوالی نظیر محصولات پریم ساخت کجاست؟ ذهنتان را درگیر خود کرده است، باید گفت این محصولات باکیفیت و مرغوب در ایران ساخته می‎شوند. این برند اولین بار در کشورمان ایران در سال ۱۳۹۶ توسط دکتر اخوی افتتاح شد و پس از آن به واسطه کیفیت بالا این محصولات بیش از گذشته تولید و به بازار عرضه شده و سپس به فروش رسیدند.

برند پریم | محصولات پریم | کیفیت و ویژگی های محصولات پریم

انواع محصولات پریم

محصولات Prime موجود در بازار برای انواع مختلف پوست‎ ها تولید شده ‎اند. ما تصمیم گرفتیم در این مطلب به محصولات پریم برای پوست خشک بپردازیم. از جمله این محصولات می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کرم آبرسان، این کرم باعث افزایش رطوبت و شادابی پوست‎های خشک می‎شود. شما می‎توانید از این محصول برای کاهش خشکی پوست، جوان‎سازی و کاهش چین‎ وچروک‎ های پوست خود بهره ببرید.
  • کرم مرطوب‎ کننده مخصوص پوست‎ های خشک، این محصول باعث آبرسانی و افزایش رطوبت پوست در طول روز و شب می‎شود. در ضمن، این محصول به کنترل PH پوست نیز کمک می‎کند.
  • ژل کرم بازسازی‎ کننده پوست، این محصول به کاهش چین‎ و چروک ‎ها و همچنین افزایش شادابی و لطافت پوست کمک زیادی می‎کند.

نحوه خرید محصولات Prime

شما می‎توانید محصولات Prime را از نمایندگی محصولات پریم با قیمت مناسب خریداری کرده و از آنها نهایت استفاده را ببرید. تجار و خریداران عمده می‎توانند از کارخانه‎ها و نمایندگی‎های تولیدی این اجناس را خریداری کرده و سپس نسبت به صادرات یا فروش آنها اقدام کنند.

کرم شب پریم

از جمله فواید استفاده از کرم شب پریم می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. این کرم به کاهش پروسه پیری پوست شما کمک فراوانی می‎کند.
  2. مواد مغذی و مورد نیاز پوست‎ شما به واسطه استفاده از کرم شب تامین می‎شود.
  3. خشکی پوست از بین رفته و لطافت و شادابی به پوست شما باز می‎گردد.

کلاژن‎ سازی پوست افزایش پیدا کرده و به این ترتیب چین‎ ها و چروک‎ های پوست نیز کاهش پیدا می‎کند.
پیشنهاد می‎شود از سن ۴۰ سالگی به بعد استفاده از کرم شب را در روتین پوستی خود قرار دهید. البته در صورتی که پوستتان دچار چروک و یا پیری شده است، بهتر است سریعتر از این محصول استفاده نمایید.

جمع‎ بندی

به عنوان جمع‎ بندی می‎توان گفت شما براساس مطالب فوق می‎توانید درباره استفاده از برند پریم تصمیم‎گیری کنید. البته به یاد داشته باشید، محصولات Prime موجود در بازار تنوع زیادی دارند. به همین خاطر، شما می ‎توانید متناسب با نیاز و نوع پوستتان از آنها استفاده کنید.