در حال نمایش یک نتیجه

نمایش 9 24 36

فیروز firooz

یکی از برندهای قدیمی فعال در کشور ایران در عرصه تولید محصولات بهداشتی، برند فیروز firooz است که فعالیت خود را در سال 1353 در کشور آغاز کرد. جنس فعالیت‌های برند فیروز با بسیاری از بنگاه‌های اقتصادی در عمل متفاوت است. بخش اصلی کارکنان این شرکت را افراد معلول تشکیل می‌دهند که هر کدام دارای نوع خاصی از معلولیت‌های جسمی و حرکتی هستند. خرید این در کشور ما به سبب کیفیت بالای محصولاتش سال ها است که جایگاه ویژه‌ای را در بازار به خود اختصاص داده است.

تاریخچه برند فیروز

شرکت فیروز در سال 1353 و با همکاری شرکت آمریکایی جانسون اند جانسون فعالیت خود را آغاز کرد. 49 درصد سهام این شرکت متعلق به طرف آمریکایی و 51 درصد سهام متعلق به طرف ایرانی است. این شرکت در ردیف بزرگ‌ترین برندهای تخصصی فعال در زمینه تولید محصولات بهداشتی مادر و کودک به شمار می‌رود.

فیروز | محصولات فیروز | برند فیروز

فیروز

پرسنل  firooz

تعداد کارکنان فعال در این شرکت از 1000 نفر فراتر رفته است. در این بین بیش از 90 درصد کارکنان را افراد دارای معلولیت و کمتر از 10 درصد را افراد سالم از نظر جسمانی تشکیل می‌دهد. مدیرعامل این شرکت، آقای سیدمحمد موسوی، بارها اعلام کرده است که به هیچ عنوان حاضر نیست برای کسب سود بیشتر از دستگاه‌ها و ماشین‌آلات مکانیزه به جای انسان استفاده کند.

فیروز شاپ

فروشگاه های اینترنتی و آنلاین بسیاری وجود دارد که برخی توسط شرکت راه‌اندازی شده است تا امکان خرید محصولات از جمله پک بهداشتی نوزاد، سیسمونی فیروز، سایر محصولات برای مو و … برای مردم ایران در سراسر کشور به سادگی میسر شود. باتوجه به این که این فروشگاه ها به طور مستقیم زیر نظر شرکت کار می‌کند، می‌توان از کیفیت و اصالت کالاها اطمینان داشت.

خرید محصولات فیروز

برند firooz محصولات خود را در پنج گروه تخصصی در حوزه بهداشت و سلامت تولید می‌کند. علی‌رغم اینکه شرکت از نیروی انسانی زیادی برای تولید محصولات خود استفاده می‌کند، اما قیمت تمام شده محصولات این برند از جمله پک بهداشتی نوزاد فیروز، سیسمونی فیروز و محصولات فیروز برای مو با قیمتی متعارف و مقرون به صرفه در بازار عرضه می‌شوند.

شعار شرکت firooz

برند firooz با شعار توانمندسازی معلولین، سرمایه‌داری الهی و تربیت کودکی در حال حاضر بیش از 100 قلم محصول در زمینه بهداشت مادر و کودک تولید می‌کند. اکنون با گذشت بیش از 4 دهه از آغاز فعالیت این شرکت، کیفیت محصولات آن در کشور زبان‌زد است.