هیچ محصولی یافت نشد.

اکسیلیا excilia

بی شک مژه‌ ها نقش مهمی در زیبایی چشم و چهره شما دارند، به همین دلیل رشد و تقویت آنها می ‌تواند علاوه بر کاهش مشکلات چشمی، شکل و ظاهر چشمان شما را نیز بهبود بخشد. از همین رو استفاده از محصولات مناسب رشد مژه مانند محصولات اکسیلیا excilia می تواند شما را در رسیدن به این هدف کمک کند. با خرید از محصولات این برند از داشتن مژه های بلند و پرپشت لذت ببرید. در ادامه با این محصول بیشتر آشنا خواهید شد.

اکسیلیا | برند اکسیلیا  | محلول تقویت مژه اکسیلیا

ویژگی های برند اکسیلیا

محصولات برند اکسیلیا excilia در ایران و در شرکت داروسازی نوآوری زیستی البرز با هدف کاهش ریزش و تقویت مژه‌ها تولید می ‌شوند. در ترکیبات محصولات این شرکت سعی شده از اپلیکاتورهای کاملا استریل استفاده شود تا ایمنی و استاندارد محصولات تضمین شود. محصولات این برند هیچ ‌گونه عفونت چشمی به همراه ندارند، از همین رو شما می ‌توانید با خیالی آسوده این محصولات را روی مژه بگذارید و از اثربخشی آنها بهره مند شوید.

خرید و قیمت محلول تقویت مژه اکسیلیا

اگر به دنبال خرید و آگاهی از قیمت محلول تقویت مژه اکسیلیا excilia هستید، بهتر است به سایت‌ ها و فروشگاه‌ های معتبر به صورت آنلاین و حضوری سر بزنید. هم اکنون قیمت اکسیلیا مژه از ۲۵۵ هزار تا یک میلیون و ۲۰۸ هزار تومان متغیر است که این تفاوت قیمت به نوع محلول، کاربرد اندازه و حجم آن بستگی دارد.

محصولات اکسیلیا

محصولات این شرکت بسیار متنوع هستند و علاوه بر محلول تقویت مژه شما می‌توانید از دیگر محصولات ضد ریزش و تقویت مو، مژه و ابروی این شرکت مانند محلول محرک رشد مژه اکسیلیا نیز استفاده نمایید. نکته مهم دیگری که در مورد تولیدات این شرکت می‌توان بیان کرد، دریافت تاییدیه از سازمان غذا و دارو آمریکا است.

عوارض قطره اکسیلیا

این قطره همانند سایر داروهای پزشکی ممکن است با عوارضی همراه باشد. اما عوارض این قطره بسیار ناچیز است. افرادی که از مشکلات خاصی مانند بیماتوپروست رنج می‌برند به هیچ وجه نباید از این قطره استفاده کنند، زیرا ممکن است استفاده از این دارو باعث بالا رفتن فشار چشم شده و در نهایت مشکلات چشمی را به همراه داشته باشد. اگر از دیگر مشکلات چشمی رنج می‌برید، بهتر است قبل از استفاده با پزشک مشورت نمایید.

چه افرادی می‌توانند از محصولات برند اکسیلیا استفاده کنند؟

استفاده از این قطره محدودیت جنسیتی ندارد و کودکان بزرگتر از ۵ سال، مردان و زنان به راحتی می‌توانند از این محصولات استفاده کنند.