هیچ محصولی یافت نشد.

امپرور emperor

تجهیزات و محصولات پزشکی مانند انواع دستگاه تست خون و فشارسنج از مهمترین نیازهای بیماران و مراکز درمانی است. دسترسی به محصولات استاندارد و با کیفیت می تواند کمترین میزان خطا را هنگام استفاده از این تجهیزات به همراه داشته باشد و این در تشخیص سلامت بیماران و تجویز داروهای مناسب بسیار تاثیر گذار است. امروز در بازار انواع لوازم و تجهیزات پزشکی با برند های مختلفی عرضه می شوند.

در این مقاله شما را با برند ام پرور emperor آشنا می کنیم. با خرید محصولات پزشکی این برند شما کمترین میزان خطا را در هنگام استفاده از این تجهیزات خواهید داشت. برای آشنایی بیشتر با این برند با ادامه مطالب همراه باشید.

تجهیزات پزشکی برند ام پرور | نمایندگی دستگاه تست قند خون و فشار سنج امپرور

برند امپرور emperor ساخت کجاست؟

اما برند ام پرور ساخت کجاست؟ این یک برند معتبر است که فعالیت های خود را در زمینه ساخت انواع تجهیزات پزشکی در کشور تایوان انجام می دهد؛ البته کشور کره نیز تولید برخی از محصولات آن را برعهده دارد. ایران نیز یکی از نمایندگان این برند تایوانی است. در واقع شرکت نوید طب ماهان نمایندگی تجهیزات پزشکی برند ام پرور را در ایران بر عهده دارد.

مهم‌ترین دستگاه های پزشکی امپرور

یکی از شناخته شده ترین محصولات این برند دستگاه قند خون به همراه نوار تست قند خون 50 عددی و سوزن تست قند خون امپرور 100 عددی است. در زیر به معرفی این محصولات بیشتر می پردازیم:

  • دستگاه قند خون امپرور

سرعت بالای پردازش اطلاعات در این دستگاه چیزی حدود ۵ ثانیه است. پس از وارد کردن سوزن و قرار دادن قطره خون روی نوار تست شما می توانید نتایج قند خون خود را در یک بازه زمانی ۷ تا ۳۰ روزه مشاهده نمایید. این دستگاه با باتری کار می کند.

  • نوار تست قند خون

در بسته بندی نوار تست قند خون امپرور، شما ۵۰ نوار را مشاهده خواهید کرد که اگر در دمای زیر ۳۰ درجه نگهداری شوند تا مدت سه ماه قابل استفاده هستند. یک قطره خون در اندازه پنج دهم میکرولیتر کافیست تا دستگاه به اندازه گیری قند خون شما بپردازد.

  • سوزن تست قند خون

سوزن تست قند خون در بسته بندی 100 تایی عرضه می شود. این سوزن از لوازم جانبی مهم دستگاه قند خون به شمار می رود.

نمایندگی دستگاه تست قند خون و فشار سنج ام پرور

برای تهیه این محصول شما می توانید به نمایندگی دستگاه تست قند خون ام پرورemperor به صورت حضوری و آنلاین مراجعه کنید. همانطور که گفته شد شرکت نوید طب ماهان اصلی ترین نمایندگی ورود محصولات ام پرور است. با مراجعه به سایت این شرکت می‌توانید از قیمت انواع محصولات این برند آگاهی پیدا کنید.