هیچ محصولی یافت نشد.

ماسک آرمان arman mask

امروزه به دلیل شیوع بیماری های ویروسی استفاده از ماسک برای جلوگیری از انتقال ویروس بسیار توصیه می شود. از همین رو شرکت های بسیاری اقدام به تولید انواع ماسک نموده اند، اما شاید هنگام خرید ماسک از خود پرسیده باشید که آیا این ماسک به اندازه کافی می تواند از من در برابر این ویروس محافظت کند؟ اگر به دنبال یک برند خوب برای تولید انواع ماسک هستید، ما به شما ماسک آرمان arman mask را پیشنهاد می کنیم. با خرید آن نگرانی شما برای حضور در اماکن عمومی کمتر خواهد شد. اگر می خواهید با این شرکت و نوع محصول آن بیشتر آشنا شوید، مطالعه این مطلب برای شما بسیار مفید خواهد بود.

ماسک آرمان | خرید ماسک آرمان | قیمت ماسک آرمان

شرکت آرمان ماسک

شرکت آرمان ماسک در سال ۱۳۶۳ تاسیس شد. این شرکت در زمینه تولید تجهیزات و وسایل پزشکی یکبار مصرف مانند ماسک، کلاه، گان پزشکی اسپاند باند و… فعالیت دارد و توانسته است با تولید محصولات با کیفیت به خوبی رضایت مصرف کنندگان خود را جلب نماید.

ویژگی‌ های ماسک برند آرمان

در ساخت ماسک آرمان اصل لایه میانی یا لایه فیلتر کننده از جنس ملت بلون انتخاب شده تا حداکثر مقاومت را در برابر نفوذ ویروس و باکتری ها داشته باشد. نکته مهم دیگر در ساخت این ماسک سه لایه استفاده از مواد ضد حساسیت و سازگار با محیط زیست است.

از طرفی طراحی ماسک به گونه ای است که به خوبی با ساختار صورت هماهنگ می‌شود و از طریق فیکس کننده فلزی روی بینی ثابت شده تا مانع حرکت و ایجاد هرگونه فضای اضافی اطراف بینی و دهان شود. نوع دوخت و اندازه پارچه به کار رفته در تهیه ماسک arman به گونه‌ای است که تمام قسمت پایینی چانه و صورت را برای جلوگیری از نفوذ آلودگی ها و ویروس ها تحت پوشش قرار می‌ دهد.