هیچ محصولی یافت نشد.

اتندز attends

بی اختیاری ادرار یا مدفوع بزرگترین مشکلی که افراد ممکن است در دوران پیری تجربه کنند. البته این مشکل برای افرادی که از بیماری‌ های خاص رنج می‌ برند یا به دلایلی مجبور هستند بی حرکت بمانند، نیز رنج آور است. این نوع مشکلات می‌تواند اعتماد به نفس این افراد را برای حضور در اجتماع کاهش دهد به‌ گونه‌ای که باعث افسردگی و ناراحتی آنها شود. استفاده از یک پوشک جاذب می تواند عزت نفس این افراد را برای حضور در جامعه بیشتر کند و باعث راحتی بیشتر آنها شود. از همین رو به شما پوشک با کیفیت و استاندارد برند اتندز attends توصیه می شود.

پوشک بزرگسال اتندز | قیمت پوشک بزرگسال اتندز | خرید پوشک بزرگسال اتندز

معرفی برند و کیفیت محصولات

شرکت اتندز در کشور سوئد، تولید کننده این پوشک با کیفیت است. در این کمپانی با استفاده از مواد باکیفیت و جاذب انواع پوشک بزرگسال در آزمایشگاه های پیشرفته تولید می شوند. در این آزمایشگاه ها محصولات بر اساس درماتولوژی مورد بررسی قرار گرفته تا ایمنی آنها در تماس با پوست و سلامت آن تایید شود. استفاده از مواد با کیفیت و ضد حساسیت از مهم‌ترین اولویت های تولید این پوشک است.

انواع محصولات اتندز

در تولید محصولات این کمپانی سعی شده تا نیاز همه افراد بر اساس اندازه و سایز های مختلف مورد توجه قرار گیرد؛ از همین روی پوشک بزرگسال اتندز در ۴ سایز کوچک، متوسط، بزرگ و خیلی بزرگ تولید می شوند. انواع پوشک بزرگسال اتندز به صورت چسبی و شورتی و بر اساس نیاز مصرف کنندگان طراحی و ساخته می شوند.

قیمت پوشک بزرگسال اتندز

با خرید محصولات این برند یک گزینه عالی برای بزرگسالان و افرادی است از مشکل بی اختیاری ادرار رنج می برند. در ادامه با انواع پوشک اتندز بیشتر آشنا خواهید شد. برای آگاهی از قیمت محصولات برند شما می توانید به صورت مجازی و حضوری به فروشگاه ها و سایت های معتبر بهداشتی مراجعه کنید.