هیچ محصولی یافت نشد.

اویدرم eviderm

ما در این مطلب به سوالاتی نظیر محصولات اویدرم eviderm ساخت کجاست؟ آیا محصولات اویدرم خوبه؟ یا نحوه خرید برند eviderm می پردازیم. اگر سوالاتی همچون سوالات ذکر شده ذهن شما را به خود مشغول کرده است با این مطلب همراه باشید.

آیا محصولات اویدرم خوبه؟

اینکه بگوییم آیا محصولات این برند خوبه و یا خوب نیست، کاری بیهوده به نظر می رسد. همانطور که می دانید انواع پوست و مو، مشکلات پوستی و مویی و یا محصولات مرتبط به حوزه مراقبت از پوست و مو بسیار فراوان است و صرفا براساس تجربه یک فرد نمی توان محصولی را در دسته کالاهای خوب یا بد قرار داد. با وجود این eviderm برندی نام آشنا بوده و رضایتمندان زیادی دارد.

محصولات اویدرم ساخت کجاست؟

آیا می خواهید بدانید محصولات eviderm ساخت کجاست؟ ما می توانیم بگوییم محصولات این برند کاملا ایرانی هستند. در سال ۱۳۸۸ مجموعه آرایشی اویدرم با هدف تولید کالاهای کاملا گیاهی نظیر تونر فعالیت خود را آغاز کرد. این برند پس از بررسی محصولات و کالاهای اروپایی فعالیت خود را در حوزه تولید محصولات بهداشتی و مراقبتی نظیر صابون و یا آبرسان در کشورمان ایران آغاز کرد.

محصولات برند اویدرم | خرید محصولات برند اویدرم | قیمت محصولات برند اویدرم

انواع مختلف محصولات اویدرم

از جمله محصولات این برند می توان به کالاهای زیر اشاره کرد:

  • تونر اویدرم

شما می توانید متناسب با تایپ پوستی خود از تونر مناسب پوستتان پس از پاک سازی آن بهره ببرید. پیشنهاد می شود از تونر پس از استفاده از تونیک همین برند استفاده کنید.

  • تونیک اویدرم

این تونیک بیشتر جنبه پاک سازی پوست دارد. شما می توانید از این محصول برای پاک کردن آلودگی ها و یا میکاپ خود بهره ببرید.

  • صابون اویدرم

این محصولات برای شستشوی دست و صورت مناسب هستند. شما می توانید با استفاده از این صابون به پاکسازی سطحی پوستتان کمک کنید.

  • آبرسان اویدرم

این محصول تغذیه کننده و مرطوب کننده پوست است. شما می توانید از این محصول چند بار در روز استفاده کنید.

  • شامپو اویدرم

در انواع مختلف همچون شامپو مناسب موی خشک یا چرب در بازار موجود است. شما می توانید با توجه به تایپ مویی خود از این شامپو یک روز در میان استفاده کنید.

قیمت و نحوه ی خرید

شما می توانید محصولات متنوع eviderm نظیر تونر را از سایت اینترنتی ما خریداری کرده و از آنها نهایت استفاده را ببرید. امروزه محصولات اویدرم طرفداران خود را در بازار پیدا کرده اند. شما می توانید به راحتی این محصولات اصیل ایرانی را به دو صورت حضوری و اینترنتی خریداری کنید.

جمع بندی

در انتها امیدواریم اطلاعات بیشتری درباره محصولات مراقبتی و بهداشتی این برند به دست آورده باشید و با خیالی راحت به تهیه محصولات این برند ایرانی اقدام نمایید. البته، قبل از خرید محصولات از اصل بودن کالا اطمینان حاصل کنید.