هیچ محصولی یافت نشد.

اکسیر نانو سینا e-n-s

شرکت‌های داروسازی زیادی در ایران مشغول به فعالیت هستند، اما با اطمینان می‌توان گفت که شرکت دانش بنیان اکسیر نانو سینا e-n-s یکی از معتبرترین و شناخته شده‌ترین شرکت‌های داروسازی در ایران است که در سال ۱۳۸۸ با همت دکتر محمود رضا جعفری عضو هیئت علمی دانشکده داروسازی و با همکاری و حمایت شرکت توسعه فناوری نخبگان و توسعه فناوری نانو ریاست جمهوری افتتاح شد.

این شرکت اقدامات بسیار مهمی در زمینه داروسازی داشته است که از جمله آنها می‌توان به داروی ضد سرطان نانو لیپوزومی دوکسوروبیسین هیدروکلراید تزریقی اشاره کرد.

محصولات اکسیر نانو سینا | قرص اکسیر نانو سینا | قیمت محصولات اکسیر نانو سینا

شرکت اکسیر نانو سینا e-n-s

در  این شرکت سعی شده از دانش نخبگان و متخصصین صنعت داروسازی در کنار فناوری و روش‌های نوین تولید دارو استفاده شود تا محصول نهایی بتواند با بالاترین کیفیت سطح زندگی بیماران را تغییر دهد. دریافت گواهینامه‌های معتبر داخلی و خارجی مهر تاییدی بر استاندارد و کیفیت بالای محصولات این شرکت است.

محصولات برند اکسیر نانو سینا

همانطور که از نام این شرکت پیداست استفاده از فناوری نانو در اکثر تولیدات آن به چشم می‌خورد. مهم‌ترین محصولات این برند عبارتند از :

• سینادوکسوزوم / Sinadoxosome
• سینا کورکومین / Sina Curcumin
• سینا آمفولیش / Sina Ampholeish
• سینانومین / Sinanomin
• سینالیو / Sinalive
• قرص اکسیر نانو سینا

البته بی‌شک تولید داروی ضد سرطان سینادوکسوزوم در آبان ماه سال ۱۳۹۰ یکی از پرافتخارترین و محبوب‌ترین محصولات این شرکت است که در سال ۱۳۹۱ توانست در بازار دارویی کشور سهم خوبی را به خود اختصاص دهد.

ویژگی‌های محصولات e-n-s

محصولات e-n-s با کاربردهای تزریقی، خوراکی و موضعی طراحی و تولید می‌شوند. همانطور که گفته شد استفاده از فناوری نانو در تولید داروهایی مانند داروی نانولیپوزومی ضد قارچ و ضد لیشمانیای آمفوتریسین B تزریقی محصولات این شرکت را در مقایسه با تولیدات دیگر شرکت‌های دارو سازی متمایز کرده است.

تمام فعالیت‌ها و امور تحقیقاتی و مطالعاتی شرکت در زمینه توسعه و تولیدات فرآورده‌های دارویی بر پایه فناوری نانو لیپوزومی قرار دارد.

قرص اکسیر نانو سینا

 e-n-s به عنوان اولین تولید کننده داروی تزریقی ضد سرطان نانو در خاورمیانه شناخته می‌شود که فعالیت‌های خود را در زمینه فناوری نانو از سال ۲۰۰۹ آغاز کرد. هم اکنون تلاش شرکت در جهت معرفی اکسیر نانو به عنوان یک برند جهانی است که در این زمینه توانسته گواهینامه های معتبر داخلی و خارجی را نیز کسب نماید.