هیچ محصولی یافت نشد.

ای اس مد AS Med

برند ای اس مد asmed از برندهای معروف و معتبر در زمینه تولید محصولات پزشکی و بهداشتی در جهان است. کمپانی AS Med با بهره گیری از اصول نوین و جدیدترین شیوه ها و تجهیزات پزشکی به تولید انواع و اقسام لوازم پزشکی و بهداشتی پرداخته و محصولات خود را به سراسر جهان صادر می کند. در این مطلب اطلاعات کامل تری در زمینه ویژگی ها و نحوه خرید محصولات این برند ارائه خواهد شد.

لوازم پزشکی ای اس مد | محصولات برند ای اس مد

تجهیزات پزشکی برند ای اس مد

برند ای اس مد با سابقه ای درخشان سال های طولانی است که در زمینه تولید تجهیزات و محصولات بهداشتی و پزشکی فعالیت می کند. از جمله محصولات معروف و پرفروش این برند می توان به پد های الکی، انواع ماسک های سه لایه و پزشکی و … اشاره کرد.

  • پد الکی ای اس مد:

استفاده از پدهای الکلی در بیمارستان ها، مراکز بهداشتی و درمانی، مدارس و… رواج زیادی دارد. به علاوه به علت گسترش ویروس کرونا و اهمیت ضد عفونی سریع وسایل این پدهای در اکثر منازل نیز مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از محصولات این برند نیز پد الکلی است.

این پدها در جعبه های مقوایی که هر کدام حاوی ۲۰۰ عدد پد الکلی به فروشگاه های محصولات بهداشتی، داروخانه های معتبر کشور و آنلاین شاپ ها عرضه می شوند. پد های الکلی حاوی اتانول ۷۰ درصد بوده و جهت ضد عفونی سطوح خارجی و یا سطح پوست جهت تزریقات عضلانی مورد استفاده قرار می گیرند. این پد ها یکبار مصرف بوده و به علت کوچکی به راحتی قابل حمل و نگهداری هستند.

  • ماسک سه لایه پزشکی برند ای اس مد:

از دیگر لوازم پزشکی آن، ماسک سه لایه پزشکی این برند است. لزوم استفاده از ماسک در جامعه به علت گسترش ویروس تنفسی کرونا، باعث شده است که خرید ماسک به یکی از واجبات زندگی افراد در جامعه تبدیل شود.

این ماسک های سه لایه پزشکی به فیلتراسیون هوا و جلوگیری از ورود ذرات آلوده و ویروس ها به مجاری تنفسی انسان کمک شایانی می کند. قیمت یک بسته ماسک سه لایه ای اس مد که حاوی ۵۰ عدد ماسک است، در حال حاضر حدود ۴۰ هزار تومان است.

نمایندگی محصولات ای اس مد as med

لوازم پزشکی ای اس مد نیز مانند سایر برندها در اکثر فروشگاه های محصولات بهداشتی، داروخانه های معتبر سراسر کشور و حتی آنلاین شاپ ها عرضه می شود.