هیچ محصولی یافت نشد.

 ژاک آندرل jacqes andhrel

سلامت و مراقبت از پوست در شرایط کنونی اهمیت بیشتری نسبت به گذشته دارد. آلودگی های محیطی، سبک زندگی ناسالم، عدم خواب کافی و… همگی از عواملی هستند که زیبایی و درخشندگی پوست، مو و بدن شما را تحت تاثیر قرار می دهند. راهکار های متعددی برای سلامت و مراقبت از پوست و مو توسط متخصصان زیبایی پیشنهاد می شود.

اما مطمئناً یکی از این راهکارهای اساسی استفاده از کرم ها و محصولات آرایشی بهداشتی استاندارد است. با خرید از برند ژاک آندرل jacqes andhrel شما می توانید به انواع محصولات استاندارد و با کیفیت برای حفظ سلامت پوست، بدن و مو دسترسی داشته باشید. در ادامه با محصولات این برند بیشتر آشنا خواهید شد.

محصولات برند ژاک آندرل | خرید محصولات برند ژاک آندرل| قیمت محصولات برند ژاک آندرل

برند ژاک آندرل برای کجاست؟

jacqes andhrel در سال ۱۹۶۰ در شهر شاتورو در نواحی مرکزی فرانسه اقدام به تولید محصولات بهداشتی نمود. در آزمایشگاه های پیشرفته این شرکت از توان و تخصص بسیاری از متخصصان و دانشگاهیان این حوزه برای تولید صنایع و محصولات بهداشتی استفاده شده است. به کارگیری دانش فنی، استفاده از فرمولاسیون جدید، به کارگیری نیروهای متخصص و استفاده از فناوری های پیشرفته باعث شده تا این برند در بازار جهانی به توفیقات قابل توجهی دست پیدا کند. بالا بودن کیفیت محصولات آن را به یک برند معروف جهانی تبدیل کرده است. بنابراین با خیالی راحت می توانید از محصولات این شرکت استفاده نمایید.

محصولات برند ژاک آندرل

محصولات این شرکت به ۳ دسته اساسی زیر تقسیم می شوند:

  • مراقبت از بدن
  • مراقبت از پوست
  • مراقبت از مو

انواع شامپو ژاک آندرل مانند شامپو کاشت مو، ضد ریزش مو، تقویتی مو، متعادل کننده موهای چرب، تونیک ژاک آندرل، ضد ریزش مو مخصوص آقایان و خانم‌ ها، انواع کرم مانند کرم دور چشم ژاک آندرل، کرم روز، شب، ضد لک، ضد چروک، ضد آفتاب، فوم شستشوی صورت، کرم موبر بدن و صورت از مهمترین محصولات این شرکت هستند.

کیفیت محصولات ژاک آندرل

استفاده از عصاره و روغن های طبیعی مانند روغن آرگان، روغن عناب، عصاره گل مریم، عصاره جلبک دریایی، انواع ویتامین ها و پروتئین ها در ترکیبات محصولات این شرکت باعث شده است تا کیفیت محصولات آن از سوی مصرف کنندگان مورد تایید قرار بگیرد. برای خرید و آگاهی از محصولات برند jacqes andhrel می توانید به فروشگاه ها و سایت های مجاز در این زمینه مراجعه نمایید.