هیچ محصولی یافت نشد.

ایموپرت imopert

برند ایموپرت imopert متعلق به یک کمپانی معروف و سرشناس در زمینه تولید محصولات دارویی و کمک دارویی است. این برند تاکنون سعی داشته است با ترکیب نوآوری های جدید و به روز با محصولات گیاهی و سنتی، بهترین محصولات دارویی را تولید و به بازارهای فروش عرضه نماید.

به طوری که می توان این برند را یکی از سرشناس ترین برندها در این حوزه معرفی کرد. در ادامه اطلاعات کامل تری در رابطه با ویژگی ها و انواع مختلف محصولات این برند ارائه خواهد شد.

محصولات برند ایموپرت

این شرکت دارویی با سابقه ای درخشان در زمینه تولید محصولات دارویی به سبکی سنتی و نوین فعالیت می کند. این برند با به کارگیری فرمولاسیون نوین و استفاده از برترین تجهیزات، توانسته محصولاتی باکیفیت جهت درمان و جلوگیری از بیماری ها تولید نماید. یکی از معروف ترین محصولات آن، قرص ایموپرت بیونوریکا است که در ادامه راجع به آن بحث خواهیم کرد.

قرص ایموپرت بیونوریکا

قرص ایموپرت بیونوریکا یک داروی گیاهی است که در درمان علائم اولیه سرماخوردگی و علائم در طی دوره سرماخوردگی، چون خارش گلو، گلو درد، دشواری در بلع و سرفه مورد استفاده قرار می گیرد.

طبق یافته های اخیر محققان گروه پزشکی ثابت شده است که ایموپرت همچنین در درمان عفونت های لوزه ( مانند عفونت ویروسی لوزه ) نقش موثری ایفا می کند. داروی گیاهی ایموپرت شامل ۷ گیاه بسیار موثر در برطرف کردن علائم در طی دوره سرماخوردگی و علائم اولیه عفونت های مجاری تنفسی مانند خارش گلو، گلو درد، دشواری در بلع وسرفه است.

عوارض قرص ایموپرت

این دارو نیز همانند سایر داروهای دیگر، می تواند منجر به ایجاد عوارض جانبی در مصرف کننده شود. البته این عوارض در تمام افراد مصرف کننده این محصول بروز نمی کند و صرفا به علت جلوگیری و آشنایی بیشتر با این موضوع بیان می شود. بعد از مصرف ممکن است واکنش های حساسیتی در فرد رخ دهد که از این واکنش ها می توان به راش پوستی، اختلال گردش خون اشاره کرد.

خرید محصولات ایموپرت

واکنش های حساسیتی در زمان استفاده از داروهای حاوی گل های بابونه و همچنین در موارد حساسیت به سایر گل های تیره کمپوزیته، نیز ممکن است رخ دهد. این واکنش های حساسیتی، تحت عنوان واکنش های متقاطع نامیده می شوند. یکی دیگر از عوارض این قرص مشکلات و اختلالات گوارشی است که البته این مورد در مصرف کنندگان بسیار غیرشایع است و 1 تا 10 مورد از 1000 نفر به این اختلالات دچار شده اند.