هیچ محصولی یافت نشد.

ایزی لایف easy life

برند ایزی لایف easy life زیر مجموعه شرکت زرین سلولز است که سال‌ های طولانی به عنوان برندی مطرح در زمینه تولید محصولات بهداشتی و پلاستیکی در کشور فعالیت می‌ کند. گروه زرین در سال 1368 در شهر صنعتی کاوه واقع در شهرستان ساوه کار فعالیت خود را در زمینه تولید محصولات و تجهیزات بهداشتی آغاز نموده است.

هم اکنون نیز برند ایزی لایف بیشترین فروش و سهم بازار پوشک بزرگسال را در داخل کشور به خود اختصاص داده است. در ادامه اطلاعات تکمیلی در زمینه ویژگی ها و انواع محصولات این برند ارائه خواهد شد.

ایزی لایف | محصولات برند ایزی لایف | پوشک ایزی لایف | قیمت پوشک بزرگسال ایزی لایف

محصولات ایزی لایف

بیشتر تمرکز این برند بر روی تولید محصولات و تجهیزات بهداشتی و پلاستیکی بر اساس مدرن ترین و به روز ترین گایدلاین های جهانی است‌. در همین راستا این برند از مرغوب ترین و با کیفیت ترین مواد اولیه جهت تولید محصولات خود استفاده می کند.

از محصولات آن می توان به انواع پوشک های بزرگسال ایزی لایف، پوشک های شورتی، تشک های مواج، کیسه های آبگرم بهداشتی و… اشاره کرد.

پوشک بزرگسال ایزی لایف

یکی از محبوب ترین و معروف ترین محصولات این شرکت، پوشک بزرگسال است. عموم مردم در ایران این برند را با پوشک های بزرگسال و شورتی آن می شناسند. این شرکت با استفاده از فرمولاسیون جدید و نوین اقدام به تولید این پوشک ها جهت افزایش آرامش و راحتی بزرگسالان کرده است.

پوشک بزرگسال ایزی لایف در بسته هایی با تعداد ۱۲ عدد، ۱۴ عدد، ۱۶ عدد و ۱۸ عدد به فروش می رسد. نوع دیگری از پوشک های easy life پوشک های شورتی این برند است که راحتی بیشتری نسبت به دیگر همتایان خود دارد.

قیمت پوشک ایزی لایف

قیمت انواع پوشک ها بر اساس تعداد پوشک های موجود در بسته بندی ها تفاوت می کند. اما به طور کلی قیمت پوشک های بزرگسال این برند از ۱۰۴ هزار تومان تا ۱۶۰ هزار تومان متغیر است. همچنین قیمت ایزی لایف شورتی نیز در حال حاضر ۱۱۸ هزار تومان است.

نمایندگی محصولات ایزی لایف

محصولات این برند به علت شهرت و اعتبار بالا و همچنین کیفیت باور نکردنی در مقایسه با سایر همتایان در سراسر کشور به فروش می رسند. برای خرید این محصولات می توانید به فروشگاه های محصولات بهداشتی، داروخانه های معتبر سراسر کشور و همچنین آنلاین شاپ ها مراجعه نمایید. توجه داشته باشید که از اصل بودن محصول خریداری شده به طور کامل اطمینان کسب نمایید.