هیچ محصولی یافت نشد.

مای بیبی my baby

یکی از مهم ترین مسائلی که بعد از تولد نوزاد دغدغه بسیاری از خانواده ‌هاست، انتخاب پوشک مناسب است؛ زیرا پوشک با حساس ترین قسمت های پوست بدن نوزاد برای ساعت‌ های طولانی در تماس است و اگر پوشک مناسب نوزاد به خوبی انتخاب نشود، می‌ تواند باعث ایجاد سوختگی و حساسیت های پوستی در نوزادان شود. با خرید مای بیبی my baby می توانید از به وجود آمدن این مشکلات پیشگیری کنید. محصولات این برند به دو صورت پوشک مای بیبی و پوشک شورتی مای بیبی در بازار عرضه می‌شوند.

پوشک مای بیبی my baby

مهمترین ویژگی که یک پوشک باید داشته باشد، قدرت جذب بالای آن است از همین رو در تولید انواع محصولات مای بیبی سعی شده تا این نکته مهم در اولویت قرار بگیرد. علاوه بر این برای راحتی کودک از پنبه های نرم و استانداردی در تولید پوشک استفاده شده است. نحوه طراحی پوشک به گونه ای است که بر اساس آناتومی بدن کودک تا ۳۶۰ درجه قابلیت تطبیق و هماهنگی دارد و باعث می‌شود کودکان به راحتی جست و خیز داشته باشند. از طرفی دیگر نازک بودن پوشک مزیت دیگری است که حرکت کودک را آسانتر می نماید.

پوشک شورتی my baby علاوه بر موارد ذکر شده باعث می شود تا تعویض پوشک برای مادر راحت تر باشد و بتواند آسان تر پاهای کودک را درون پوشک قرار دهد.

محصولات برند مای بیبی | قیمت محصولات برند مای بیبی | خرید محصولات برند مای بیبی | پوشک مای بیبی

شرکت مای بیبی

در شرکت my baby سعی شده تا با به کارگیری دستگاه های پیشرفته و به روز دنیا نیازهای کودکان در این بخش به خوبی مورد توجه قرار گیرد. در واقع شرکت مای بیبی به کمک تکنولوژی روز دنیا توانسته پوشکی تولید کند که دارای لایه های بیرونی تنفسی بوده و با عبور هوا از ایجاد هرگونه عرق جوش یا سوختگی در پوست نوزادان جلوگیری نماید.

نمایندگی مای بیبی

مزایا و ویژگی های پوشک my baby باعث شده تا بسیاری از خانواده ها مایل به خرید این پوشک باشند. از همین رو نمایندگی های این برند در سراسر کشور و شهرهای مختلف اقدام به توزیع این محصول نمونه نموده است. برای خرید شما می توانید به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید.

همچنین از طریق سایت ها و به صورت آنلاین نیز می توانید محصول فوق را خریداری نمایید. این پوشک متناسب با وزن کودکان انواع مختلفی دارد؛ از همین رو قیمت آن نیز متفاوت است. از طرفی پوشک my baby در بسته بندی های مختلفی مانند ۲۲ و 40 عددی نیز عرضه می شود، که قیمت آن با توجه به تعداد پوشک در بسته نیز متغیر خواهد بود.