هیچ محصولی یافت نشد.

آبنا abena

‏آبنا abena یک شرکت تولیدکننده محصولات بهداشتی است که در کشور دانمارک تاسیس شده است و به تولید انواع پوشک کودک و بزرگسال می ‌پردازد. البته این شرکت در کشورهایی مانند آلمان، سوئد، فرانسه و… نیز برخی از محصولات خود را را تولید می کند. این یک شرکت تولید کننده معتبر و دارای گواهینامه برچسب زیست محیطی Nordic است. با خرید از این برند شما می توانید با اطمینان از انواع پوشک بچه و بزرگسال استفاده کنید. اگر می خواهید درباره محصولات این کمپانی بیشتر بدانید با ادامه مقاله زیر همراه باشید.

محصولات برند آبنا abena

در تولید محصولات برند abena سعی شده است تا به نیاز و شرایط کودکان و بزرگسالان مانند بی اختیاری ادرار، اسهال شدید، اختلال تحرک و… توجه شود تا محصولی متفاوت و با کیفیت در اختیار آنها قرار بگیرد. محصولات این برند در انواع مختلف مانند، پد بهداشتی، پوشک شورتی، پوشک بزرگسال آبنا، پوشک بچه آبنا و… در بازار عرضه می شوند.

پوشک شنا یکی دیگر از انواع پوشک آبنا است که به صورت شورتی برای افرادی که به دلیل بی اختیاری ادرار از شنا کردن می ترسند، طراحی شده است. البته به دلیل قدرت جذب بالا و وزن آن فضانوردان و غواصان نیز از این محصول استفاده می کنند.

محصولات برند آبنا | قیمت محصولات برند آبنا | خرید محصولات برند آبنا |انواع پوشک آبنا

پوشک آبنا abena

در تولید پوشک آبنا سعی شده است تا از پارچه و مواد نرم با کیفیت، لطیف، ضد حساسیت و با قدرت جذب بالا استفاده شود. پوشک آبنا abena دارای ظرفیت و اندازه های مختلفی است و بر اساس نیاز کودکان، بانوان و آقایان با کارایی آسان تر و جذب بالاتر تولید می شود.

به عنوان مثال پوشک بزرگسال به صورت شورتی، ابری فلکس و ایزی لایف در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. تولید محصول در یک مرکز کاملا استریل انجام می شود، بنابراین محصول نهایی عاری از هر نوع باکتری و آلودگی خواهد بود.