هیچ محصولی یافت نشد.

اس تی پی stp-pharma

امروزه سبک زندگی نسبت به گذشته بسیار تغییر کرده است. نوع تغذیه، رژیم غذایی، تمایل به مصرف غذا های فست فودی و فرآوری شده، کم تحرکی و… باعث شده تا افراد، بیش از گذشته نیاز به مصرف انواع قرص و مکمل برای دریافت ویتامین های ضروری مورد نیاز بدن خود داشته باشند. ورزشکاران، بیماران، کودکان و افرادی که به دنبال رژیم غذایی لاغری یا چاقی هستند، بیشترین مصرف کنندگان مکمل های دارویی و غذایی هستند. اما چگونه می توان از اثربخشی این مکمل ها اطمینان حاصل کرد. در اینجا به شما برند اس تی پی فارما stp-pharma معرفی می شود. با خرید محصولات این برند، نیاز تغذیه و سلامتی بدن خود را تامین نمایید. در ادامه با این برند و محصولات آن بیشتر آشنا خواهید شد.

مکمل های اس تی پی فارما | قیمت مکمل های مکمل های اس تی پی فارما | محصولات برند مکمل های اس تی پی فارما

برند اس تی پی فارما

این یک برند معتبر ایرانی است که محصولات خود را در مجهزترین و پیشرفته ترین آزمایشگاه های روز دنیا تولید می کند. در واقع برند اس تی پی فارما با برندهای مطرح در کشورهای مختلف مانند کانادا همکاری می‌کند تا بتواند محصولات مرغوب و استاندارد را در ایران تولید نماید. آغاز تاسیس این کمپانی به سال ۲۰۱۰ بر می گردد؛ زمانی که شرکت سورنا کیش به مشارکت با شرکت دارویی سونا طب پارسه پرداخت تا از این طریق بتواند علاوه بر افزایش میزان تولید و ارتقاء کیفیت، سهم مهمی را در بازار مکمل و دارویی ایران کسب کند.

انواع مکمل های اس تی پی فارما

در کل، مکمل های دارویی و کمک درمانی اس تی پی به صورت قرص، کپسول، قطره، روغن، پودر و شربت در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. این محصولات به دو دسته عمده زیر تقسیم بندی می شوند:

  1. قرص های ویتامین اس تی پی فارما

  2. مکمل های دارویی و کمک درمانی

در ادامه برخی از محصولات پرطرفدار این برند را معرفی می کنیم.

• قرص مخمر آبجو
• ویتامین سی: کمک به تقویت سیستم ایمنی و مقابله با سرماخوردگی و…
• سیستین ب6: بهبود و تقویت متابولیسم بدن همراه با اثرات مفید درمانی و…
• ویتامین ای: کمک به تقویت سیستم عمومی بدن و بافت های عضلانی قلب و…
• پروتئین وی: تقویت و بهبود عضلات، پیشگیری از تجمع اسید لاکتیک در بدن و…
• ویتامین د۳: کمک به ترمیم و بهبود ساختار استخوان ها، دندان ها وجذب بهتر کلسیم، فسفر و…