هیچ محصولی یافت نشد.

ایران شفا iran- shafa

شرکت ایران شفا iran- shafa تحت نام شرکت ایران لیسانس فعالیت خود را از سال ۱۳۷۴ در زمینه تولید محصولات دارویی و بهداشتی و همچنین تجهیزات و لوازم پزشکی، آغاز کرده است. این برند استقرار نیروهای ایمنی و بهداشت حرفه ای را جهت افزایش و ارتقا کیفیت محصولات خود مد نظر قرار داده است و همچنین با رعایت اصول زیست محیطی یکی از پیشگامان این عرصه در صنعت داروسازی و تولید محصولات بهداشتی و درمانی است.

در ادامه اطلاعات بیشتری در رابطه با ویژگی ها و نحوه خرید لوازم و محصولات آن خواهد شد.

محصولات برند ایران شفا | تجهیزات پزشکی ایران شفا | لوازم پزشکی ایران شفا

لوازم و تجهیزات پزشکی ایران شفا

این کمپانی با بهره گیری از اصول نوین تولید محصولات پزشکی و با رعایت اصول استاندارد بین المللی، تاکنون انواع مختلفی از لوازم پزشکی و محصولات بهداشتی درمانی را تولید و به بازارهای فروش عرضه کرده است. در ادامه با معروف ترین و محبوب ترین محصولات پزشکی این برند بیشتر آشنا خواهیم شد.

مانومتر کپسول اکسیژن:

یکی از لوازم پزشکی برند ایران شفا مانومترهای کپسول اکسیژن این برند است. این کمپانی با نیاز سنجی از جامعه هدف و به کمک برترین و خبره ترین متخصص ها در زمینه تولید لوازم پزشکی، به طراحی و تولید مانومترهایی برای بهبود کیفیت و استفاده از کپسول های اکسیژن پرداخته است.

مچ بندها و زانو بند:

از معروف ترین محصولات برند ایران شفا، مچ بندها، زانو بندهای کشکک، گردنبندها، کش بندها، کتف بندها و… این کمپانی است. ایران شفا iran- shafa با استفاده از جدیدترین اصول بین المللی و به کمک استفاده از بهترین مواد اولیه، تولید به محصولات کمک درمانی جهت استفاده برای عضلات، مفصل ها، استخوان ها و دیگر اعضای بدن کرده است.

قرص های ویتامین ب ۱:

از دیگر محصولات برند ایران شفا می توان به قرص های ویتامین ب ۱ اشاره کرد. این برند علاوه بر اینکه در زمینه تولید لوازم و محصولات پزشکی فعالیت می کند، در زمینه تولید مکمل ها و قرص های درمانی و کمک درمانی نیز گام های بزرگی برداشته است.

محصولات برند ایران شفا

یکی از معروف ترین مکمل های غذایی این، کپسول های ویتامین ب ۱ است. ویتامین ب ۱ یکی از مهم ترین و اساسی ترین ویتامین های مورد نیاز بدن است که علاوه بر تامین از طریق رژیم غذایی از طریق مکمل های دارویی نیز قابل تامین است‌. استفاده از این محصول سبب افزایش سطح انرژی و همچنین کمک به بهبود و درمان افسردگی، بی حالی و خستگی مزمن می شود.