هیچ محصولی یافت نشد.

انگلهارد engelhard

شرکت انگلهارد با قدمت طولانی در سال ۱۸۷۲ به عنوان یک داروخانه بزرگ فعالیت خود را آغاز کرده است. این کمپانی هم اکنون نیز با بهره گیری از اصول نوین داروسازی و به کمک جدیدترین و به روزترین تجهیزات پزشکی، یکی از پیشگامان صنعت داروسازی در سراسر دنیا است. برند انگلهارد engelhard در عرصه تولید داروهای OCT از به نام ترین شرکت های داروسازی است. در ادامه با محصولات این برند و ویژگی های آن ها بیشتر آشنا خواهیم شد.

محصولات برند انگلهارد | مکمل های برند انگلهارد | انواع مکمل انگلهارد | قیمت مکمل انگلهارد

محصولات برند انگلهارد

این کمپانی تاکنون توانسته است محصولات و مکمل های متفاوت و متنوعی را به بازارهای فروش عرضه نماید و از این نظر طرفداران زیادی را در بحث درمانی و پیشگیری از بیماری ها به خود اختصاص داده است.

از جمله محصولات آن می توان به انواع محصولات حفظ سلامت دستگاه تنفسی، انواع محصولات حفظ سلامت دستگاه گوارش، انواع محصولات تقویت سیستم ایمنی بدن و انواع محصولات حفظ سلامت مفاصل و استخوان‌ ها اشاره کرد.

شربت پروسپان انگلهارد:

یکی از معروف ترین مکمل های این شرکت، شربت پروسپان است. این محصول با حجم ۱۰۰ میلی لیتر به منظور برطرف کردن و از بین بردن اسپاسم های مجاری تنفسی مورد استفاده قرار می گیرد. شربت پروسپان خلط آور بوده و جهت رفع سرفه های بیماران نیز مورد مصرف قرار می گیرد.

این مکمل با دارا بودن عصاره گیاه پیچک در کاهش التهاب های ریوی موثر واقع شده است. قیمت این مکمل انگلهارد در حال حاضر در فروشگاه های آنلاین حدود ۴۰ هزار تومان است. شربت پروسپان در تمامی داروخانه های معتبر سراسر کشور نیز به فروش می رسد.

انگلهارد ساخت کجاست؟

برند انگلهارد متعلق به کشور آلمان بوده و از سال ۱۸۷۲ فعالیت خود را در زمینه های دارویی و درمانی آغاز کرده است. ۱۴۰ سال بعد این برند به یک شرکت بزرگ با بیش از ۳۵۰ کارمند تبدیل شد و هم اکنون نیز یکی از برندهای معتبر و سرشناس در زمینه تولید داروها است.

مکمل های آن به سراسر جهان صادر می شوند و به علت کیفیت بالا و تاثیر گذاری مثبت و مستمر به عنوان یکی از داروهای موثر بر افزایش و تقویت سلامت افراد مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع مکمل های انگلهارد

انواع مکمل انگلهارد engelhard در کشور ایران نیز به فروش می رسند و شما می توانید برای خرید این محصولات به فروشگاه های محصولات بهداشتی و درمانی، داروخانه های معتبر و یا آنلاین شاپ ها مراجعه فرمایید. قیمت انواع مکمل این برند در رنج مناسب جهت مصرف تمامی افراد جامعه قرار دارد.