هیچ محصولی یافت نشد.

اف بی آر fbr

شرکت فراداد بلوط رادین در سال ۱۳۹۱ تاسیس شده و در سال ۱۳۹۵ موفق به کسب مجوزهای لازم از سازمان غذا و دارو در زمینه تولید و عرضه مکمل‌ های رژیمی و بدن سازی شد. این برند با سابقه‌ ای درخشان در تولید مکمل های مختلف توانسته است بر طبق استانداردهای بین المللی و به کمک مدرن ترین تجهیزات و امکانات، محبوبیت زیادی در جامعه و خصوصا در بین ورزشکاران پیدا کند. در این مطلب می‌خواهیم شما را با مکمل های اف بی آر fbr و ویژگی‌ های آن‌ ها بیشتر آشنا کنیم.

مکمل های ورزشی اف بی آر | محصولات برند اف بی آر | fbr | قیمت مکمل های اف بی آر

مکمل های برند اف بی آر

محصولات این برند عموما شامل مکمل های بدن سازی است، دارای انواع مختلفی است که در ادامه به معرفی تعدادی از آن ها خواهیم پرداخت:

  • مس اف بی آر:

یکی از مکمل های ورزشی fbr مس است که در وزن های ۴۰۰۰ گرم، ۴۵۰۰ گرم و ۲۶۰۰ گرم به بازارهای فروش عرضه شده است. این محصول با طعم پرتقال بوده و سبب حفظ سطح انرژی در زمان انجام فعالیت های استقامتی شده و همچنین باعث افزایش حجم عضلات بدون استفاده از چربی می شود.

  • ایزو وی اف بی آر:

این محصول با طعم دلپذیر شکلات بوده و حاوی تمامی اسید آمینه های مورد نیاز بدن است. ایزو وی اف بی آر دارای سطح بالای پروتئین با کمترین میزان چربی بوده و برای افرادی که مبتلا به عدم تحمل قند لاکتوز هستند، مناسب و قابل استفاده است.

  • پروتئین اف بی آر fbr:

از دیگر مکمل های ورزشی این برند پروتئین اف بی آر است که دارای سطح بالای پروتئین خالص بوده که جذب و هضم سریع و آسانی دارد. مصرف این محصول سبب کمک به ساخت و حفظ توده عضلانی بدن فرد می شود. این محصول حاوی ۴۶ گرم پروتئین خالص وی در هر وعده مصرفی است.

مکمل fbr ساخت کدام کشور است؟

شرکت فرداد بلوط رادین با اخذ گواهینامه های ISO22000 و ISO9001 و HACCP و همچنین با بهره گیری از کادری مجرب و کارشناسان تغذیه ای و ورزشی در زمینه تولید مکمل های غذایی، رژیمی و بدن سازی بر اساس جدید ترین دستور العمل های جهانی فعالیت می کند.

قیمت مکمل ورزسی اف بی آر

در جواب به این سوال که مکمل fbr ساخت کدام کشور است، باید گفت که این مکمل‌ ها تماما ایرانی بوده و این شرکت مکمل های غذایی و ورزشی خود را به بازارهای فروش عرضه کرده است.