هیچ محصولی یافت نشد.

ایمپریال imperial

برند ایمپریال imperial یکی از برندهای پر سابقه و مشهور در زمینه تولید تجهیزات پزشکی و ورزشی است. تجهیزات ورزشی ایمپریال همگی بر طبق اصول و ضوابط استاندارد بین المللی طراحی شده و به بازارهای سراسر جهان جهت فروش عرضه می شود.

ایمپریال ساخت کجاست؟

محصولات این شرکت تحت لیسانس کشور آمریکا بوده و دارای انواع مختلفی از تجهیزات پزشکی و بهداشتی با بهترین و مرغوب ترین کیفیت ها است. در ادامه اطلاعات کامل تری در رابطه با ویژگی ها و نحوه خرید محصولات آن بیان خواهد شد.

لوازم و تجهیزات پزشکی برند ایمپریال

این کمپانی با بهره گیری از فرمول های نوین بین المللی و با استفاده از مدرن ترین تجهیزات و ابزار آلات روز دنیا، توانسته است انواع مختلفی از وسایل و ابزار پزشکی، بهداشتی و ورزشی را تولید و عرضه نماید.

از جمله معروف ترین محصولات آن می توان به انواع بخورهای لامپی، انواع بخورهای سرد و گرم ایمپریال، ترازوهای دیجیتالی، فشار سنج های دیجیتال، انواع مختلف دماسنج ها و تشکچه های برقی اشاره کرد.

نمایندگی محصولات ایمپریال

لوازم و تجهیزات پزشکی و همچنین تجهیزات ورزشی ایمپریال به علت کیفیت بالا و قیمت اقتصادی خود توانسته اند تا کنون محبوبیت زیادی به نسبت سایر همتایان خود، به خود اختصاص دهند. به همین ترتیب بسیاری از فروشگاه ها اقدام به فروش این محصولات کرده اند.

خرید محصولات ایمپریال

برای خرید لوازم و تجهیزات پزشکی imperial می توانید به فروشگاه های تجهیزات پزشکی، داروخانه های معتبر سراسر کشور و حتی آنلاین شاپ ها مراجعه نمایید. همچنین تجهیزات ورزشی این برند نیز در بسیاری از فروشگاه های تجهیزات ورزشی و آنلاین شاپ ها آماده عرضه و فروش است.