هیچ محصولی یافت نشد.

برند ایرشا irsha

برند ایرشا irsha یکی از تولیدات کارخانه شفا است. کمپانی شفا تحت نام شرکت ایران لیسانس در سال ۱۳۴۷ با هدف تولید محصولات دارویی و آرایشی و بهداشتی فعالیت خود را آغاز کرده است. این کمپانی با بهره گیری از جدید ترین تجهیزات و با کمک متخصصین خبره این حوزه تاکنون توانسته است، انواع مختلفی از محصولات آرایشی و بهداشتی را تولید و به بازارهای فروش عرضه نماید.

ایرشا ساخت کجاست

کمپانی ایرانی شفا هم اکنون یکی از معروف ترین و مشهورترین شرکت ها در زمینه تولید محصولات حوزه آرایشی و بهداشتی است. در ادامه با ویژگی ها و نحوه خرید محصولات irsha بیشتر آشنا خواهیم شد.

محصولات دارویی و بهداشتی ایرشا | دهانشویه ایرشا | محصولات برند ایرشا

محصولات دارویی و بهداشتی ایرشا

این شرکت با به کارگیری جدیدترین فرمولاسیون موجود در زمینه تولید محصولات دارویی و به کمک استفاده از جدیدترین تجهیزات، انواع مختلفی از محصولات دارویی، بهداشتی و آرایشی را جهت مصرف تولید و روانه بازارهای فروش کرده است.

از معروف ترین محصولاتش، انواع مختلفی از دهانشویه های این برند است. برند ایرشا با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه موجود در بازار متفاوت ترین دهانشویه ها را تولید کرده است.

دهانشویه ایرشا

از انواع مختلف دهانشویه های برند irsha می توان به دهانشویه حاوی روغن چای و آلوئه ورا، دهانشویه ضد عفونی کننده ایرشا که ضد پوسیدگی دندان ها است، دهانشویه ضد عفونی کننده تار تار، دهانشویه گیاهی حاوی عصاره زنجبیل و بومادران، دهانشویه ارتودنسی آنتی پلاک ایرشا، دهانشویه کلر هگزیدین ۰.۲ درصد، دهانشویه ضد عفونی کننده بدون الکل و… است.

قیمت دهان شویه ایرشا

از دیگر محصولات دارویی و بهداشتی ایرشا می توان به محلول های لاک پاک کن، محلول های ضد عفونی کننده، ژل های ضد عفونی کننده و موارد دیگر اشاره داشت.