در حال نمایش یک نتیجه

نمایش 9 24 36

ایران دارو iran- daru

شرکت ایران دارو iran- daru یکی از با سابقه ترین شرکت های داروسازی ایرانی است که سال های متوالی در زمینه تولید انواع داروها و مکمل های درمانی و کمک‌ درمانی فعالیت کرده است.

این کمپانی با بهره گیری از اصول استاندارد بین المللی و به کمک جدیدترین فرمولاسیون های موجود در زمینه داروسازی، توانسته است در زمینه های مختلف پزشکی در بین مردم اعتماد بالایی کسب کند. در ادامه با ویژگی ها و نحوه خرید محصولات آن بیشتر آشنا خواهیم شد.

محصولات ایران دارو | قرص های ویتامین و مکمل های ایران دارو | شرکت دارویی ایران دارو

شرکت دارویی ایران دارو

شرکت دارویی ایران دارو یکی از قدیمی ترین و شناخته شده ترین شرکت های داروسازی ایرانی است که در سال ۱۳۴۳ در تهران آغاز به کار کرده است. این شرکت دارویی با کمک استفاده از بهترین مواد اولیه و مدرن ترین تجهیزات موجود در زمینه داروسازی، تاکنون انواع مختلفی از مکمل های غذایی را روانه بازار کرده است.

محصولات برند ایران دارو

متخصصان این کمپانی دارو سازی با شعار ایران دارو مکمل سلامتی، بهترین و با کیفیت ترین مکمل های دارویی و کمک دارویی را به بازارهای فروش عرضه کرده اند. در ادامه این مطلب با معروف ترین و محبوب ترین قرص های ویتامین و مکمل های این برند آشنا خواهیم شد.

قرص های ویتامین و مکمل های ایران دارو

  • مولتی ویتامین مینرال:

کپسول مولتی ویتامین مینرال، یکی از معروف ترین محصولات دارویی این کمپانی است. این محصول حاوی انواع مختلفی از ویتامین‌ ها، مواد معدنی و ریز مغذی های مورد نیاز بدن انسان است. استفاده از آن سبب افزایش سطح انرژی بدن، کمک به بهبود فعالیت های سیستم ها و ارگان های‌ مختلف، کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن و… می شود.

  • قرص ب کمپلکس:

یکی دیگر از مکمل های این برند، قرص ب کمپلکس این شرکت است. قرص ب کمپلکس حاوی انواع مختلف ویتامین های خانواده ب بوده و به تامین انرژی مورد نیاز بدن انسان کمک می کند. همچنین ویتامین های خانواده ب به سلامت سیستم عصبی و روانی، افسردگی و اختلالات حواس و افسردگی نقش دارد.

  • مکمل غذایی وی ام پروتئین:

مکمل غذایی وی ام پروتئین iran- daru جهت جبران و پیشگیری از کمبود مواد معدنی مورد نیاز بدن و همچنین ضعف پروتئین های مختلف در اثر مواردی چون کاهش وزن در اثر بیماری‌ های مختلف، بریدگی ‌های عمیق، سوختگی ‌های شدید، عمل های جراحی، کاهش مقاومت بدن نسبت به عفونت، سوء تغذیه کودکان و افراد مسن، حاملگی، شیردهی و بیماری های مختلفی چون کواشیور کور مصرف می گردد.