هیچ محصولی یافت نشد.

مولفیکس molfix

یکی از نکات مهم و بحث برانگیز هنگام تهیه وسایل نوزاد، خرید پوشک مناسب و ‏باکیفیت است که علاوه بر جذب بالا سلامت پوست کودک شما را نیز تامین کند. از همین رو جستجو و پیدا کردن یک مارک معتبر در این زمینه بسیار اهمیت دارد. خرید از برند مولفیکس molfix می‌تواند به نگرانی های شما در این زمینه به خوبی پاسخ دهد. محصولات این برند با استاندارد و کیفیت بالا در زمینه تولید پوشک و دستمال های ضد حساسیت توانسته رضایت و اعتماد مشتریان را به خوبی جلب نماید.

ویژگی‌های محصولات molfix

برای طراحی و تولید پوشک molfix از تکنولوژی سه بعدی و سیستم انعطاف پذیر استفاده شده تا کودک به راحتی بتواند حرکت و جنبش داشته باشد. این محصول همچنین قدرت جذب بالا و خشکی تا ۱۲ ساعت را دارد و این به دلیل استفاده از دو لایه جاذب در طراحی پوشک است که باعث می‌شود، کودک هیچگاه رطوبت را احساس نکند.

استفاده از مواد ضد حساسیت در دستمال و پوشک مولفیکس باعث شده تا این محصولات به راحتی با پوست کودک شما سازگار شوند. شما می توانید با خیالی آسوده از این محصولات آن استفاده نمایید.

محصولات برند مولفیکس | قیمت محصولات برند مولفیکس | خرید محصولات برند مولفیکس

نمایندگی مولفیکس

پوشک مولفیکس با برند ترک و ایرانی در بازار عرضه می‌شود. از سال ۱۳۹۰ این پوشک در ایران با کیفیتی بالا همسو با نوع خارجی خود تولید شد و توانست با حفظ کیفیت محبوبیت خوبی را در بین خانواده های ایرانی کسب نماید. شرکت پارس حیات این پوشک را با نام تجاری مولفیکس در ایران تولید می کند.

استفاده از تکنولوژی روز دنیا و دستگاه های مدرن باعث شده تا استاندارد های لازم در تولید این محصول به خوبی رعایت شود. هم اکنون بسیاری از شهرهای ایران از جمله زنجان، تهران، قزوین، شیراز و… نمایندگی مولفیکس را در ایران بر عهده دارند.

خرید پوشک مولفیکس

محصولات مولفیکس را می توان از نمایندگی های مولفیکس در سراسر ایران به صورت مستقیم خریداری نمود. این پوشک در سایز های مختلف بر اساس وزن کودکان طراحی شده است. این محصول در بسته بندی های مختلفی نیز عرضه می شود. شما می توانید بر اساس وزن کودک و بودجه خود اقدام به خریداری پوشک molfix مناسب نمایید.

در حال حاضر شرکت های پخش برای فروش هرچه بیشتر محصولات مولفیکس شرایط خوبی را به مشتریان خود عرضه می کنند و این باعث می شود تا آنها بتوانند محصول مورد نظر خود را با هزینه پایین تری تهیه نمایند.