هیچ محصولی یافت نشد.

اینداس indas

کمپانی اینداس indas در سال ۱۹۵۰ در کشور اسپانیا فعالیت خود را آغاز کرده است. این برند یکی از اصلی ترین پیشگامان جهانی در زمینه طراحی و تولید محصولات بهداشتی بوده و تاکنون نیز توانسته است انواع مختلفی از محصولات و تجهیزات بهداشتی را تولید و به سراسر جهان صادر نماید.

اینداس ساخت کجاست

تمامی محصولات این برند بر اساس نیاز سنجی صورت گرفته و بر طبق نیازهای روز جامعه و حتی جهان تولید شده اند و از این نظر کارآیی بهتری را دارا هستند. در این مطلب اطلاعاتی در رابطه با ویژگی ها و نحوه خرید محصولات اینداس را ارائه خواهیم کرد.

پوشک بزرگسال اینداس | محصولات برند اینداس | انواع پوشک اینداس

محصولات برند اینداس

این کمپانی با به کار گیری نوین ترین تجهیزات موجود در جهان و همچنین استفاده از جدیدترین و بهترین فرمولاسیون، توانسته انواع مختلفی از محصولات بهداشتی را عرضه نماید.

محصولات این برند همگی از نظر کیفیت و مرغوبیت در جایگاه بالایی قرار دارند و از این نظر نیز از محبوبیت زیادی برخوردار هستند. در ادامه به معرفی یکی از محصولات این برند اسپانیایی خواهیم پرداخت.

پوشک بزرگسال اینداس

برند indas توانسته به کمک نیاز سنجی از جامعه هدف، مرغوب ترین پوشک های بزرگسال را جهت ارتقای بهداشت و کمک به سالمندان نیازمند به این خدمات طراحی و تولید کرده اند. این پوشک ها در اندازه های کوچک، متوسط و بزرگ تولید شده اند و در بسته بندی های مختلف با تعداد پوشک های متفاوت به بازارهای فروش عرضه شده اند.