هیچ محصولی یافت نشد.

رزمکس rossmax

برند رزمکس rossmax حدود ۳۴ سال است که در زمینه تولید کالاها و اقلام حوزه پزشکی، سلامت و درمان اقدام به تولید محصولات با کیفیت و استاندارد می نماید. این برند سوئیسی در کشور تایوان مشغول به فعالیت است. البته نمایندگی این شرکت در کشورهای سوئیس، آمریکا، تایوان، هند و ژاپن نیز فعال است و تولیدات آنها به بیش از 50 کشور دنیا صادر می شود. در ادامه مقاله زیر بیشتر با محصولات و خرید از برند رزمکس آشنا خواهید شد.

کیفیت محصولات برند رزمکس

محصولات شرکت رزمکس با بالاترین کیفیت و متناسب با تکنولوژی روز دنیا تولید می شوند. این برند توانسته است گواهینامه‌های معتبری از موسسات مختلف مانند انجمن فشار خون بریتانیا BHS و انجمن خون اروپا ESH دریافت کند. ایمنی، استحکام، استاندارد بالا، عملکرد فوق العاده دقیق، از ویژگی های محصولات برند rossmax هستند.

محصولات برند رزمکس | قیمت محصولات برند رزمکس | خرید محصولات برند رزمکس

لیست محصولات رزمکس

در زیر به لیستی از مهم ترین محصولات این شرکت پرداخته شده است:

  • دستگاه تست قند خون رزمکس: استفاده از فناوری پیشرفته GDH-FAD، نتایج دقیق و سریع تست در کمتر از ۵ ثانیه، نمایشگر خطا، استفاده از اسلاید برای خروجی آسانتر نوار تست، باتری و ۱۰ عدد سوزن تنها بخشی از ویژگی‌های این دستگاه هستند.
  • فشار سنج رزمکس: این فشار سنج در دو شکل عقربه ای و بازویی عرضه می شود.
  • فشارسنج عقربه ای: این نوع قابلیت سنجش اسیلومتریک را تا دامنه ۳۰۰ میلی متر جیوه دارد. شیر تخلیه هوای برنجی، صفحه بزرگ و خوانا از ویژگی‌های این فشار سنج هستند.
  • فشارسنج دیجیتالی: این فشارسنج برای اندازه گیری فشار خون و تعداد ضربان قلب دارای تشخیص آریتمی و دقت بالا در اندازه گیری است.
  • اکسیمتر رزمکس: این دستگاه جهت اندازه گیری میزان اکسیژن خون مورد استفاده قرار می گیرد.
  • تب سنج رزمکس: این تب سنج از اهداف بالایی برای اندازه گیری دمای بدن برخوردار است و محدوده دمای بین ۳۲ تا ۴۳ درجه سانتیگراد را نشان می دهد.
  • تشک مواج سلولی، تشک مواج تخم مرغی، نبولایزر، تب سنج، ترازوی دیجیتال و تشکچه برقی از دیگر محصولات رزمکس هستند.

خرید محصولات برند رز مکس

تمام تجهیزات و محصولات معرفی شده برند rossmax دارای انواع مختلفی هستند. شما با مراجعه به وب سایت ها و فروشگاه های آنلاین معتبر در این زمینه می‌توانید با ویژگی های انواع این تجهیزات مانند کاربرد و قیمت آنها بیشتر آشنا شوید تا بر اساس نیاز خود اقدام به خرید نمایید. هر کدام از این محصولات دارای کاتالوگ هستند که شما را برای استفاده درست و بهینه محصولات راهنمایی می کنند.