هیچ محصولی یافت نشد.

اس ام ای sma

تغذیه نوزادان یکی از مهم ترین دغدغه‌ های والدین است که از همان بدو تولد ذهن خانواده ها را به خود معطوف می کند. در این بین نوزادانی که از بیماری های خاص رنج می برند یا به دلایل و شرایط خاص خود یا مادرشان نمی توانند از شیر طبیعی مادر بهره گیرند، مجبور به استفاده از شیر خشک هستند.

امروز برند های مختلفی از شیرخشک در بازار عرضه می شوند که هر کدام از آنها حاوی ترکیبات و مواد تشکیل دهنده متفاوتی برای رشد اصولی و وزن گیری صحيح نوزاد هستند. اما یک شیر خشک خوب چه ویژگی هایی دارد؟ از چه برندی باید شیر خشک استاندارد و با کیفیت تهیه کرد؟

شیر خشک اس ام ای sma یکی از معتبرترین برن های شیر خشک در ایران است. شما با خرید شیرخشک و پودر sma می‌توانید از تغذیه نوزاد خود اطمینان حاصل نمایید. در ادامه با این شیر خشک و ویژگی‌های آن بیشتر آشنا خواهید شد.

برند اس ام ای | شیر خشک اس ام ای | محصولات اس ام ای

معرفی برند و پودر های sma

اس ام ای sma یک برند ایرلندی است که به تولید انواع شیر خشک‌های حاوی پروتئین گاوی می پردازد. فرمولاسیون غنی و ترکیبات محصولات این برند نزدیکی زیادی به شیر مادر دارند، بنابراین کودکان می توانند بدون ایجاد هرگونه عارضه و حساسیت از این شیر خشک ها استفاده نمایند.

قبل از خرید این شیر خشک از سلامت و اصل بودن آنها اطمینان حاصل نمایید. متاسفانه ورود کالاهای تاریخ گذشته و قاچاق باعث شده تا خانواده ها نتوانند به راحتی به شیرخشک اس ام ای اصل دسترسی داشته باشند. بنابراین توجه به تاریخ انقضا، نوع قوطی و برند مهمترین نکاتی است که قبل از خرید این شیر خشک باید به آن توجه کنید.

محصولات برند اس ام ای

شیرخشک sma در سه شماره برای نوزادان تازه متولد شده تا بالای دوازده ماه تولید می شود. یکی از مهمترین محصولات این برند شیر خشک تکمیلی است که برای نوزادان ۶ ماه به بالا قابل استفاده است. این شیر خشک توسط پزشکان برای وزن گیری هرچه بهتربدن نوزادان به صورت روزانه تجویز می شود. از مهمترین ترکیبات آن می‌توان به امگا ۳، ویتامین A، ویتامین D، ویتامینC، کلسیم، منیزیم، سدیم، بیوتین، روغن ماهی و… اشاره کرد.

این شیر خشک می‌تواند به رشد ذهنی، بینایی، تکلم و تقویت سیستم ایمنی نوزادان به خوبی کمک کند، زیرا حاوی ترکیبات منحصر به‌ فردی از آنتی اکسیدان‌ها و پروبیوتیک‌ها است.

 شیر خشک اس ام ای

انواع پودر و شیر خشک اس ام ای sma را می توانید از فروشگاه های معتبر به صورت آنلاین و حضوری خریداری کنید. هنگام خرید تنها به ارزان بودن محصول توجه نکنید. قیمت این شیر خشک‌های وارداتی روز به روز در حال افزایش است و این به دلیل تغییر نرخ دلار می‌باشد.