هیچ محصولی یافت نشد.

آلویز always

خانم ها در دوران قاعدگی به دلیل تغییرات هورمونی شرایط جسمی و روانی مختلفی را تجربه می کنند و به مراقبت و رعایت بیشتر بهداشت نیاز دارند تا از مشکلاتی مانند عفونت و بیماری های مرتبط با آن در آینده پیشگیری نمایند. یکی از مهمترین نکاتی که در این دوران باید به آن توجه کرد، استفاده از یک نوار بهداشتی استاندارد و با کیفیت است که قدرت جذب بالایی داشته و عاری از هرگونه مواد حساسیت زا باشد. از همین رو ما نوار بهداشتی آلویز always را به شما پیشنهاد می کنیم. با خرید محصولات برند آلویز always می‌توانید دوران قاعدگی را آسان تر و ایمن تر پشت سر بگذارید. در ادامه در این مورد بیشتر خواهید دانست.

محصولات برند آلویز | نوار بهداشتی آلویز | قیمت نوار بهداشتی آلویز

معرفی برندآلویز always

آلویز یک برند تولید کننده محصولات بهداشتی زنانه است که انواع پدهای ماکسی، روزانه، پانتیللرها و دستمال های مرطوب را تولید می کند. این شرکت در سال ۱۹۸۳ در امریکا شروع به فعالیت نمود و توانست یک سال بعد در سطح جهانی محصولات خود را به کشورهایی مانند انگلستان، کانادا، فرانسه، آلمان و آفریقا صادر نماید. این شرکت هم اکنون در سراسر دنیا محصولات خود را عرضه می کند.

انواع محصولات آلویز

همانطور که گفته شد محصولات برند آلویز به صورت انواع نوار بهداشتی و دستمال مرطوب ارائه می شوند. یکی از پرطرفدارترین محصولات این شرکت نوار بهداشتی آلویز است. نوارهای بهداشتی این شرکت در سایزها و اندازه های مختلف به شکل پد، نوار بهداشتی قطر نازک، نوار بهداشتی سایز بزرگ و نوار بهداشتی معمولی در بازار عرضه می‌شوند. این محصولات همچنین شامل بسته بندی های متفاوتی هستند، از همین رو قیمت آنها نیز متفاوت است. افراد می توانند بر اساس نیاز خود هر کدام از آنها را انتخاب نمایند.