نمایش یک نتیجه

نمایش 9 24 36

اینترافارم intrapharm

برند اینترافارم intrapharm در سال 1999 در کشور انگلیس تاسیس شد. این کمپانی تا به امروز تمام تلاش خود را جهت تولید داروهای درمانی و کمک درمانی جهت ارتقای سلامت افراد کرده است. در ادامه توضیحات بیشتری در رابطه با ویژگی ها و نحوه خرید محصولات برند intrapharm ارائه خواهد شد.

مکمل های غذایی و دارویی اینترافارم

این کمپانی با سابقه ای درخشان در زمینه تولید مکمل های غذایی، رژیمی و کمک درمانی، تاکنون انواع مختلفی از محصولات را تولید و به بازارهای فروش عرضه کرده است. مکمل های اینترافارم در زمینه های ارتقای سلامت عمومی بدن و همچنین بهبود فعالیت های دستگاه گوارش، دستگاه گردش خون، دستگاه تنفسی و همچنین کمک به تقویت و افزایش مقاومت سیستم ایمنی بدن طراحی و تولید شده‌ اند.

محصولات اینترافارم | مکمل های دارویی و غذایی انترافارم |انواع مکمل های اینترافارم

محصولات اینترافارم

این برند تاکنون سعی داشته است تمامی محصولات خود را بر طبق جدیدترین اصول و استانداردهای بین المللی طراحی نماید و در این راه از نوین ترین تجهیزات و جدیدترین فرمولاسیون ها استفاده کرده است. در ادامه به معرفی یکی از معروف ترین و محبوب ترین محصولات intrapharm خواهیم پرداخت.

کپسول ففول اینترافارم:

احتمالا اسم این محصول را بارها و بارها شنیده اید. در حقیقت یکی از مکمل های دارویی و غذایی اینترافارم که تاکنون نیز بسیار مورد توجه افراد و کشورهای مختلف قرار گرفته است. کپسول ففول اینترافارم است. این محصول با تامین آهن و اسید فولیک مورد نیاز بدن علاوه بر کمک به تامین حفظ سطح انرژی بدن، احتمال ابتلا به کم خونی و فقر آهن را کاهش می دهد.

از آنجایی که آهن و اسید فولیک از جمله مواد بسیار مهم و مورد نیاز بدن هر فرد هستند، تامین آن ها سبب کمک به بهبود فعالیت های بدن و همچنین حفظ سلامت عمومی می شود. استفاده از این مکمل ففول سبب بهبود و درمان افسردگی ها نیز می گردد.

نمایندگی مکمل های اینترافارم

همانطور که بالاتر نیز اشاره شد، این مکمل ها ساخت و تولید کشور انگلستان هستند و پس از طی کردن مراحل مختلف به سایر کشورهای جهان صادر می شوند. ایران نیز یکی از کشورهای وارد کننده مکمل های غذایی و دارویی intrapharm است که برای خرید محصولات این برند می توانید به داروخانه های معتبر سراسر کشور و یا آنلاین شاپ های مختلف مراجعه نمایید.