هیچ محصولی یافت نشد.

ارکید orkid

مراقبت، سلامت و بهداشت دهان و دندان نه تنها شما را از مراجعه به دندانپزشک بی نیاز می کند بلکه شما را در برابر بیماری های مختلف مانند بیماری های قلبی نیز محافظت می کند. یکی از اقدامات مهمی که برای سلامت بهداشت دهان و دندان انجام می شود، استفاده از نخ دندان با کیفیت مانند نخ دندان ارکید orkid است که جرم دندانی را به خوبی پاک کرده و از انتقال باکتری ها به دستگاه گوارش جلوگیری می کند. اگر به دنبال خرید محصولات این برند هستید، با ما همراه باشید تا شما را با این محصولات بیشتر آشنا کنیم.

محصولات برند ارکید | قیمت محصولات ارکید | نخ دندان ارکید

معرفی برند ارکید

شرکت ارکید از سال ۱۳۸۰ اقدام به تولید محصولات مرتبط با سلامت و بهداشت دهان و دندان در استان تهران نمود. آگاهی از علم روز دنیا، استفاده از ماشین آلات مدرن و به کار گیری آخرین متد های بهداشتی باعث شده تا محصولات این شرکت با استقبال خوبی از طرف مصرف کنندگان روبرو شوند.

انواع محصولات orkid

محصولات این برند تنها به نخ دندان ارکید محدود نمی‌ شوند. این شرکت علاوه بر تولید نخ دندان های با کیفیت انواع نوار بهداشتی را نیز در سایز ها و اندازه های مختلف تولید می کند‌‌؛ اما مهمترین محصول این شرکت نخ دندان است که به دلیل استفاده از نخ نایلونی و موم درجه یک در برابر سایش و هر گونه پارگی از مقاومت بالایی برخوردار است. نخ دندان ارکید به صورت کلاسیک، نواری و کارتی عرضه می شود؛ از همین رو بسیاری از دندان پزشکان توصیه می کنند که از این نخ دندان قبل از مسواک زدن استفاده کنید.

نخ دندان ارکید

شما می توانید انواع نخ دندان ارکید را از فروشگاه‌ ها و سایت ‌های معتبر به صورت آنلاین و حضوری خریداری نمایید. قیمت محصولاتی مانند نخ دندان بر اساس مدلی که انتخاب می کنید متفاوت است.