هیچ محصولی یافت نشد.

ایران ناژو iran- najo

کمپانی ایران ناژو iran- najo با هدف تولید محصولات آرایشی و بهداشتی از سال ۱۳۶۱ فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت توانسته است با کسب اعتماد مردم، مجوزهای لازم را از سازمان وزارت بهداشت، وزارت صنایع و درمان و آموزش پزشکی دریافت کرده و انواع مختلفی از محصولات آرایشی و بهداشتی را جهت عرضه به بازارها، تولید نماید.

نکته مثبت و قابل توجه این کمپانی استفاده از متخصصین خبره در زمینه تولید محصولات بهداشتی است. در ادامه مطلب کامل تری در رابطه با ویژگی ها و نحوه خرید محصولات این برند ارائه خواهد شد.

محصولات برند ایران ناژو | لوازم آرایشی بهداشتی ایران ناژو | انواع محصولات دارویی ایران ناژو

محصولات برند ایران ناژو

برند iran- najo با بهره گیری از مرغوب ترین و با کیفیت ترین مواد اولیه و همچنین به کمک حازق ترین متخصصین این حوزه، سال های طولانی است که به تولید انواع مختلفی از محصولات آرایشی و بهداشتی مشغول است.

از جمله محصولات این برند می توان به شامپوهای سلنیوم سولفاید، شامپوهای کتوکونازول، محلول های ضد عفونی کننده دست، کرم های جوان کننده، کرم های ترمیم کننده، کرم ترک پا، کرم های مو بر و… اشاره کرد. در ادامه با محصولات آرایشی و بهداشتی و همچنین محصولات دارویی ایران ناژو بیشتر آشنا خواهیم شد.

لوازم آرایشی بهداشتی ایران ناژو

وازلین ویتامینه:

یکی از محبوب ترین و کاربردی ترین محصولات کرم های وازلین است. برند ایران ناژو با کمک استفاده از جدیدترین فرمولاسیون های جهانی کرم های وازلین ویتامینه را طراحی و تولید کرده است.

محلول های ضد عفونی کننده دست:

یکی از اجزای جدایی ناپذیر این روزهای کرونایی، محلول های ضد عفونی کننده دست است. یکی از برندهای سرشناس در زمینه تولید محلول های ضد عفونی کننده، شرکت پزشکی و دارویی iran- najo است.

انواع محصولات دارویی ایران ناژو

این شرکت علاوه بر فعالیت در زمینه تولید انواع و اقسام محصولات آرایشی و بهداشتی، با کمک متخصصین و داروسازان و پزشکان خبره، در زمینه تولید انواع محصولات دارویی و مکمل های درمانی و کمک درمانی نیز افتخاراتی کسب کرده است.

این شرکت ایرانی توانسته است در حوزه های مختلف زنان، پوست، اعصاب، داخلی، عمومی و… محصولات و داروهای مختلفی را جهت مصرف به بازارهای فروش عرضه نماید. از جمله محصولات دارویی ایران ناژو می توان به کرم ها و ژل های واژینال، شیاف واژینال، قرص ها و پودر های اپی وال، انواع شامپوهای دارویی، نیمه جامدات پوستی، محلول ها و لوسین های مختلف صورت و بدن، قرص مترونیدازول، شیاف رکتال بیزاکودیل، قرص مزالازین و… اشاره کرد.