هیچ محصولی یافت نشد.

ای بی بیوتیکس ab- biotics

کمپانی ای بی بیوتیکس ab- biotics با بهره گیری از اصول نوین پزشکی و داروسازی و به کمک برترین تجهیزات پزشکی سالیان دراز است که محصولات دارویی، مکمل های تغذیه ای و رژیمی، داروهای درمانی و کمک درمانی و… خود را تولید و به بازارهای فروش عرضه می نماید.

ای بی بیوتیکس ساخت کجاست

داروخانه ی ab- biotics تاکنون توانسته است انواع مختلفی از محصولات دارویی را بر اساس استانداردهای بین المللی و مورد تایید سازمان جهانی بهداشت تولید نماید. در ادامه اطلاعات بیشتری در رابطه با نحوه خرید محصولات این برند ارائه خواهد شد.

محصولات ای بی بیوتیکس | مکمل های  ای بی بیوتیکس | مکمل های دارویی  ای بی بیوتیکس

محصولات برند ab-biotics

این برند با سابقه ای درخشان در زمینه تولید مکمل های غذایی و رژیمی و محصولات درمانی و کمک درمانی فعالیت می کند. این کمپانی تاکنون انواع مختلفی از محصولات دارویی را روانه بازار کرده است.

انواع مکمل های دارویی ای بی بیوتیکس

از دسته های مختلف محصولات آن می توان به انواع داروهای تقویت کننده سیستم ایمنی بدن، انواع محصولات تقویت دستگاه گوارش، انواع محصولات بهبود فعالیت دستگاه گردش خون، محصولات مرتبط با سیستم دفع مواد زاید و… اشاره کرد. در ادامه به معرفی انواع مکمل های دارویی خواهیم پرداخت:

  • لاکتو فلورا فم ای بی بیوتیکس:

یکی از انواع مکمل های دارویی ab- biotics کپسول لاکتو فلورا فم است. این محصول در درمان کمکی و پیشگیری از عود مجدد عفونت های واژینال (به ویژه عفونت کاندیدیایی مقاوم به درمان ضد قارچ) به سیستم ایمنی بدن انسان کمک می کند. استفاده از این مکمل سبب ایجاد محیط اسیدی جهت کمک به درمان عفونت های باکتریال واژن می شود.

  • ای بی سیکر:

دیگر محصول معروف این برند، ای بی سیکر است که در ایران بسیار محبوب بوده و مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول حاوی پروبیوتیک و عصاره کرنبری است. ای بی سیکر سبب دفع و از بین برد سنگ کلیه و همچنین کمک به درمان عفونت های مختلف موجود در مجاری ادراری می شود.

  • کپسول کانت بوست فیرهون هلث:

کپسول کانت بوست فیرهون هلث یکی دیگر از انواع مکمل های دارویی ای بی بیوتیکس است. این محصول که از جمله محصولات دارویی و بهداشتی مناسب آقایان است، با کمک فرمولاسیون ویژه خود سبب افزایش تولید اسپرم در مردان می شود.

کپسول کانت بوست فیرهون هلث حاوی کو کیوتن و گلوتامین بوده و علاوه بر حفظ سلامت جنسی آقایان، به افزایش ترشح اسپرم ها و تقویت قوای جنسی آن ها نیز کمک می کند.