هیچ محصولی یافت نشد.

فانتوم نوتریشن phantom nutrition

برند فانتوم نوتریشن phantom nutrition از بزرگترین و معروف ترین برند هایی است که در زمینه تولید محصولات و مکمل های ورزشی و بدنسازی فعالیت دارد. محصولات باکیفیت این شرکت توانسته تاییدیه از سازمان های بهداشتی و ورزشی معتبر را کسب نماید. مکمل فانتوم از برترین مکمل هایی است که ورزشکاران و بدنسازان برای تقویت عضلات و کسب نتایج بهتر مصرف می کنند. اگر شما هم به دنبال خرید محصولات این برند هستید، با ادامه مطلب زیر همراه باشید.

مکمل فانتوم نوتریشن

شرکت فانتوم نوتریشن مکمل های گوناگون با خواص مختلف پزشکی، بهداشتی، ورزشی، دارویی و درمانی را تولید می‌کند. انواع مکمل phantom nutrition به بهبود شرایط زیر کمک می کنند:

  • ساخت عضلات
  • افزایش حجم و قدرت عضلات
  • چربی سوزی و کاهش اشتها
  • استقامت بیشتر
  • کاهش درد عضلانی بعد از تمرین
  • درمان درد و التهاب مفاصل
  • بازسازی مفاصل آسیب دیده

اینها تنها بخشی از مکمل های ارائه شده توسط این شرکت هستند. برخی دیگر از مهم ترین محصولات این شرکت شامل مولتی ویتامین و مینرال فانتوم، مکمل اسب فانتوم و آمینو فانتو هستند. برای آشنایی با انواع این مکمل ها می‌ توانید به سایت مکمل فانتوم مراجعه نمایید. در سایت مکمل فانتوم شما انواع مکمل به صورت پودر، قرص و کپسول را مشاهده خواهید کرد

فانتوم نوتریشن | مکمل فانتوم نوتریشن | نمایندگی مکمل فانتوممکمل فانتوم ساخت کجاست؟

برند فانتوم نوتریشن یک برند ایرانی شناخته شده و معتبر است که با همکاری شرکت عرشیا مکمل آریا اقدام به تولید انواع مکمل ها ورزشی و بدنسازی، قرص‌ ها و پودر های تقویتی می نماید. شرکت عرشیا مکمل آریا با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و نیروهای متخصص خود محصولات با کیفیتی را تولید می کند. شما می توانید از طریق نمایندگی فانتوم نوتریشن به این محصولات دسترسی پیدا کنید.

خرید محصولات فانتوم نوتریشن

برای خرید محصولات فانتوم phantom nutrition می توانید به سایت مکمل فانتوم، نمایندگی مکمل فانتوم در داروخانه ها و دیگر فروشگاه‌ های دارای مجوز بهداشتی مراجعه کنید.

قیمت مکمل فانتوم phantom nutrition

قیمت این محصول بر اساس ترکیبات و نوع کارایی آن متفاوت است. برای مشاهده قیمت انواع قرص، پودر و مکمل phantom می توانید به سایت آن یعنی سایت مکمل فانتوم مراجعه کرده و بر اساس نیاز خود محصول مورد نظر را انتخاب نمایید. برند فانتوم phantom nutrition از مطمئن ترین و معتبرترین برندهای تولید محصولات بدنسازی بهداشتی و ورزشی در ایران است. بنابراین شما با خیالی آسوده می توانید از این شرکت خرید کرده و از محصولات آن حداکثر استفاده را نمایید.