در حال نمایش یک نتیجه

نمایش 9 24 36

سیوند sivand

انتخاب محصولات مراقبت از پوست و مو برای بسیاری از افراد یک چالش اساسی محسوب می شود. مراجعه به سایت ها و فروشگاه های محصولات مراقبتی و درمانی پوست و مو اولین اقدامی است که این افراد برای رفع مشکلات پوستی خود انجام می دهند. تنوع برند ها و شرکت های عرضه کننده محصولات بهداشتی و مراقبتی پوست آنقدر زیاد است که تلاش بیشتر سردرگمی شما را نیز بیشتر خواهد کرد.

در اینجا برندی را به شما معرفی می کنیم که پاسخگوی خوبی برای مشکلات پوستی شما است. با خرید از برند سیوند sivand شما راه حل مناسبی برای انواع مشکلات پوست و موی خود پیدا خواهید نمود. به طور حتم کیفیت محصولات آن شما را از مراجعه مکرر به سایت ها و فروشگاه های عرضه کننده محصولات بهداشتی بی نیاز خواهد نمود.

کیفیت محصولات سیوند

کمپانی نیک تین تولید کننده انواع محصولات مراقبتی و درمانی پوست و مو با به کارگیری نیروهای ماهر و حرفه ای، برند سیوند را با استفاده از یک فرمولاسیون فرانسوی به بازار عرضه می نماید. سیوند نام یک روستای قدیمی در استان فارس است.

انواع محصولات برند سیوند

محصولات برند sivand نه تنها برای رفع مشکلات پوستی بزرگسالان، بلکه برای کودکان نیز تولید می شود. از همین رو می توان محصولات این کمپانی را می توان به دو دسته زیر تقسیم کرد:

  • محصولات سیوند بزرگسال
  • محصولات کودک سیوند

بالا بودن کیفیت محصولات این برند در هر دو دسته باعث شده است تا انواع کرم سیوند مانند، کرم و ژل ترمیم کننده، کرم، بالم و لوسیون کودک و نوزاد، شامپو سیوند مانند شامپو مو، شامپو بدن، روغن مو و روغن بچه با استقبال خوبی از سوی مصرف کنندگان همراه باشند.

محصولات برند سیوند | خرید محصولات برند سیوند | قیمت محصولات برند سیوند

محصولات کودک سیوند

در تولید محصولات این شرکت سعی شده تا از مواد ارگانیک، ضد التهاب و خارش، روغن های طبیعی مانند روغن درخت چای، مواد آنتی باکتریال، نرم کننده مرطوب کننده عصاره کالاندولا اسید چرب سویا، روغن کرچک، روغن نخل، گلیسیرین و مواد ترمیم کننده، التیام دهنده پوست و مو و … استفاده شود.

البته استفاده از این ترکیبات در محصولات مختلف متفاوت است. همچنین سعی شده است تا ph استفاده شده در محصولات کاملا کنترل شده باشد؛ از همین روی در اکثر محصولات سیوند، شما ph خنثی را روی کاتالوگ محصول مشاهده خواهید نمود.

قیمت محصولات sivand

قیمت محصولات این برند بر اساس نوع و ویژگی محصول متفاوت خواهد بود. شما برای آگاهی از قیمت ها و ویژگی های محصولات می توانید به فروشگاه ها و سایت های آنلاین مراجعه نمایید و با مطالعه کاتالوگ محصولات به درستی برای خرید محصول مورد نظر خود تصمیم گیری کنید.