هیچ محصولی یافت نشد.

اکسپرس آلکن express-alcon

کمپانی اکسپرس آلکن express-alcon از برندهای فعال در زمینه تولید محصولات بهداشتی در آمریکا است که توانسته تائیدیه سازمان غذا و دارو آمریکا (FDA) را کسب کند. این کمپانی با بهره گیری از به روز ترین و پیشرفته ترین تجهیزات و فرمول های شیمیایی محصولات بهداشتی از جمله قطره های تمیز کننده چشم و همچنین محلول های شست و شو دهنده لنزها را تولید کرده و به سراسر جهان عرضه کرده است.

محصولات این برند توسط فروشگاه ها و آنلاین شاپ های متفاوتی در کشور ایران نیز به فروش می رسد. در ادامه قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با ویژگی ها و نحوه خرید محصولات آن را در اختیار شما قرار دهیم.

محصولات برند اکسپرس آلکن

بیشتر محصولات برند اکسپرس آلکن در حوزه بهداشتی و مراقبت ها و درمان های چشم است. از جمله این محصولات می توان به محلول های شست و شوی چشم، محلول های پاک کننده و تمیز کننده لنزها، مایع لنز، رنیو مولتی پلکس و… اشاره کرد. تمامی این محصولات دارای تائیدیه سازمان غذا و دارو آمریکا بوده و در حجم های متفاوت در داروخانه ها و فروشگاه های محصولات بهداشتی به فروش می رسند.

محلول شست و شوی لنز اپتی فیری اکسپرس آلکن

یکی از محصولات اکسپرس آلکن که تاکنون طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است، محلول شست و شوی لنز اپتی فیری است. در حال حاضر حجم های متفاوتی از این محصول در بازارهای فروش عرضه شده است که متداول ترین آن ها ۱۲۰ میلی لیتر است.

محلول شست و شوی لنز اپتی فیری اکسپرس آلکن express-alcon لنزهای تماسی را تمیز و ضد عفونی کرده و رسوبات پروتئینی آن ها را از بین می برد. این محلول شست و شو مناسب چشم های حساس و انواع لنزهای رنگی و طبی نرم بوده و قابلیت استفاده روزانه به منظور راحتی و تازگی لنزها را دارد.

محلول شست و شوی چشم اکسپرس آلکن

محلول شست و شوی چشم اکسپرس آلکن از دیگر محصولات این برند آمریکایی است. این محصول سبب پاکسازی چشم از آلودگی های موجود شده و علاوه بر کمک به افزایش دید و بینایی از عفونت و خطرات و بیماری هایی چشمی نیز جلوگیری می کند.

علاوه بر این در فصول حساسیت زا که چشم ها تحت تاثیر آب و هوا و شرایط محیطی قرار دارند، می توان با استفاده از این محلول، واکنش های آلرژیک را تا حد زیادی کاهش داده و به افزایش دید و بینایی کمک کرد. این محصول نیز در حجم های متفاوت توسط داروخانه ها و فروشگاه های محصولات بهداشتی عرضه می شود.