هیچ محصولی یافت نشد.

اوزاین osaine

کمپانی اوزاین osaine یکی از کمپانی های معتبر در زمینه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی در جهان است. محصولات بهداشتی این برند بر پایه جلبک ‌های دریایی توسط شرکت ایتالیایی spink frogs s.r.l تهیه و به بازارهای فروش عرضه می شود.

کمپانی osaine از فرمول نوآورانه منحصر به فرد خود در استفاده ازجلبک ‌های دریایی برای تولید محصولات متفاوت در زمینه مراقبت از سلامت پوست استفاده می‌ کند. محصولات این برند به صورت تخصصی بر مراقبت از پوست تمرکز یافته است. در این مطلب اطلاعات تکمیلی در رابطه با خرید محصولات آن خواهد شد.

محصولات برند اوزاین | محصولات پوست اوزاین | قیمت محصولات برند اوزاین | خرید محصولات اوزاین

برند اوزاین ساخت کجاست؟

در پاسخ به این پرسش، باید گفت که این کمپانی در حال حاضر در کشور ایتالیا قرار دارد و به کمک استفاده از اصول بین المللی به تولید انواع محصولات بهداشتی موثر و مفید برای سلامت پوست می پردازد. این کمپانی تاکنون توانسته است، محصولات خود را به کشورهای مختلف دنیا صادر کند.

محصولات پوست اوزاین

محصولات پوست osaine تنوع زیادی دارد و همگی برای پوست های مختلف چرب، معمولی و خشک طراحی و عرضه شده اند. در ادامه تعدادی از معروف ترین محصولات آن را به شما معرفی خواهد شد:

  • کرم لیفت اوزاین:

کرم های لیفت کننده با بهره گیری از فرمولاسیون نوین و ویژه تاثیر چشم گیری بر روی لیفت پوست صورت و یا به اصطلاح سفت شدن پوست شما خواهند داشت. این محصولات بهداشتی تاثیری مشابه برخی تزریقات در جهت افزایش کلاژن و سفت شدن پوست بر روی صورت ایفا می کنند.

  • سرم اوزاین:

این شرکت تاکنون انواع مختلفی از سرم های تقویت کننده بهداشتی را تولید و به بازارهای فروش عرضه کرده است. از معروف ترین این سرم ها می توان به سرم های ضد لک اوزاین، سرم پوست اوزاین، سرم ترمیم کننده و مغذی پوست اوزاین، سرم روشن کننده و جوان کننده و ضد چروک قوی و … اشاره داشت.

  • سرم ویتامین سی اوزاین:

یکی از محصولات osaine سرم ویتامین سی این برند است‌. ویتامین سی یکی از نیازهای بدن انسان برای تقویت سیستم ایمنی است. علاوه بر این این ویتامین جهت کمک به حفظ سلامت پوست، سال ها است که در روتین های مراقبتی و بهداشتی کمپانی های مختلف قرار گرفته است.

  • سرم ضد لک اوزاین

به همین منظور این برند نیز اقدام به تولید سرم ضد لک کرده است‌. این محصول علاوه بر کمک به لیفت و سفت شدن پوست در جهت روشن شدن و جوان شدن پوست صورت نیز تاثیرات مثبتی را ایفا می کند.