هیچ محصولی یافت نشد.

امرن omron

بسیاری از مراکز درمانی به دنبال استفاده از تجهیزات و سیستم های الکترونیکی مدرن و استاندارد برای اندازه گیری فعالیت‌ های بدنی، دما، فشار، قند و دیگر نیازهای پزشکی افراد هستند. از طرفی اگر فردی با مشکلی خاص در خانواده وجود داشته باشد، استفاده از تجهیزات پزشکی مانند فشار سنج می تواند در تشخیص سریع وضعیت او بسیار کمک کننده باشد.

شرکت امرن omron یک شرکت لوازم و تجهیزات پزشکی است که می تواند به افراد در تشخیص شرایط فیزیکی و جسمانی شان به طور دقیق کمک کند. با خرید محصولات این برند می‌توان به راحتی به افراد تحت معالجه بیشتر کمک نمود. در ادامه با این برند و محصولات آن بیشتر آشنا خواهید شد.

لوازم و تجهیزات پزشکی امرن | قیمت لوازم و تجهیزات پزشکی امرن | فشار سنج لوازم و تجهیزات پزشکی امرن | خرید لوازم و تجهیزات پزشکی امرن

تجهیزات پزشکی امرن ساخت کجاست؟

امرون ساخت کجاست و آیا از کیفیت لازم و عالی برخوردار است ؟ دانستن پاسخ این سوال به شما در خرید ایمن و مطمئن تر کمک خواهد کرد. امرن یک برند معتبر ژاپنی است که محصولات الکترونیکی و تجهیزات پزشکی اتوماتیک مانند فشارسنج دیجیتالی، نبولایزر، تسکین‌دهنده درد، ترازوی دیجیتالی دماسنج دیجیتالی و… را تولید می کند. این کمپانی در سال ۱۹۳۳ توسط کازوما تاته ایشی در کیوتو ژاپن تاسیس شد.

انواع لوازم و تجهیزات پزشکی امرن

لوازم و تجهیزات پزشکی امرن omron با کیفیت بسیار خوب و قیمت مناسب در بازار ارائه می شوند. از همین رو طرفداران بسیاری نیز دارند از جمله محصولات مهم این شرکت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

فشارسنج امرن:

این فشار سنج به صورت دیجیتالی است و قابلیت اندازه گیری روزانه فشار خون را دارد. با استفاده از این دستگاه می توان علاوه بر اندازه گیری فشار خون، میزان ضربان قلب را نیز اندازه گیری کرد. استفاده از سنسور موقعیت یاب LED از دیگر مزایای این فشارسنج دیجیتالی است.

نبولایزر:

این دستگاه برای کمک به تنفس بهتر بیماران ریوی طراحی شده است. افرادی که از بیماری ‌های شدید مانند آسم و ذات الریه رنج می برند با استفاده از نبولایزر در کنار دارو های تجویز شده پزشک می‌ توانند زندگی راحت تری داشته باشند.

ترازوی دیجیتالی:

با استفاده از این ترازو می توان آمادگی جسمانی و قلبی عروقی را به درستی و با اطمینان اندازه گیری نمود.
از دیگر محصولات معروف این برند می توان به تب سنج دیجیتالی و دستگاه تسکین‌ دهنده درد TENS فیزیوتراپی اشاره کرد.

قیمت فشار سنج و محصولات امرن omron

محصولات ذکر شده در انواع مختلفی با توجه به نیاز بیماران عرضه می شوند، به همین دلیل قیمت محصولات امرن omron نیز بر اساس مدل انتخابی متفاوت خواهد بود.