هیچ محصولی یافت نشد.

اسنو تیرز sno-tears

اسنو تیرز sno tears از برندهای معروف و نام آشنا در تولید محصولات و قطره های درمانی و پزشکی است. این برند با سابقه ای درخشان در تولید قطره های چشمی و اشک های مصنوعی محصولات خود را به کشورهای متعددی در سراسر جهان ارسال می کند. در ادامه شما را با خرید محصولات این برند آشنا خواهیم کرد.

قطره چشمی اسنو تیرز | قیمت قطره چشمی اسنو تیرز | خرید قطره چشمی اسنو تیرز | قطره اشک مصنوعی اسنو تیرز

محصولات برند اسنو تیرز

یکی از محصولات محبوب و شناخته شده برند اسنو تیرز، اشک مصنوعی یا قطره چشمی اسنو تی یرز است. در قطره چشمی اسنو تی یرز فراورده های پلی وینیل به عنوان یک عامل افزاینده ویسکوزیته به منظور افزایش مدت زمان تماس مواد فعال دارویی با سطح چشم به کار گرفته می شود و اشک مصنوعی به عنوان یک عامل فیزیکی جایگزینی برای اشک طبیعی می گردد.

قطره چشمی اسنو تیرز برای چیست؟

از قطره چشمی اسنو تیرز sno-tears جهت افزایش رطوبت چشم در مواقع خشکی چشم و همچنین تحریک چشم در سندروم های خشکی چشم متوسط تا شدید و گاهی اوقات برای نرم کردن چشم به هنگام استفاده از لیزر استفاده می گردد.

اشک مصنوعی اسنو تیرز

برای خرید قطره اسنو تیرز می توانید به داروخانه ها و یا فروشگاه های مختلف لوازم آرایشی و بهداشتی مراجعه کنید. علاوه بر این امروزه فروشگاه های مختلف اینترنتی نیز اقدام به فروش این محصولات در بستر فضای مجازی کرده اند که می توانید محصولات مد نظر خود را از این طریق تهیه نمایید.

قیمت قطره اسنو تی یرز

قیمت محصولات آرایشی و بهداشتی بر اساس نوع و ساختار مواد تشکیل دهنده و همچنین برند محصول مورد نظر تفاوت هایی دارند. قیمت قطره چشم sno tears نیز بر اساس شرایط واردات کالا و فروشگاه انتخابی توسط شما ممکن است تفاوت های کمی داشته باشد.

خرید قطره اسنو تیرز

اما به صورت کلی شما می توانید قطره استریل چشمی اشک مصنوعی اسنو تی یرز را با حجم ۱۰ میلی لیتر با قیمت ۳۰ هزار تومان از فروشگاه های معتبر و مورد اطمینان تهیه نمایید.