هیچ محصولی یافت نشد.

استرات فارما Stratpharma

برند استارات فارما Stratpharma یک برند جهانی در زمینه تولید محصولات پزشکی، دارویی و درمانی است. این کمپانی در سال ۲۰۰۵ در بازل (basel) تاسیس شد و هم اکنون یکی از به روز ترین و شناخته شده ترین برندها در زمینه تولید تجهیزات پزشکی است. در ادامه قصد داریم شما را با خرید محصولات این برند بیشتر آشنا کنیم‌.

محصولات برند استرات فارما

تیم های برند استرات فارما با بهره گیری از تخصص و دانش روز دنیا و همچنین نیاز سنجی از مردم جهان، محصولات مختلفی را برای بیماران در سرتاسر جهان طراحی و تولید کرده و به بازارهای فروش عرضه می کنند. تمامی این محصولات از استانداردهای بین المللی برخوردار بوده و مطابق نیاز جامعه بشری طراحی و عرضه شده اند. از معروف ترین محصولات این برند می توان به ژل ها و پمادها اشاره داشت که در ادامه به معرفی تعدادی از آن ها خواهیم پرداخت:

استرات فارما | محصولات برند استرات فارما | قیمت محصولات استرات فارما | خرید محصولات استرات فارما

ژل های درمان اسکار و جای زخم استرات فارما

  • ژل استراتامد

یکی از معروف ترین ژل های درمان اسکار و جای زخم استرات فارما، ژل استراتامد است. این محصول با حذف سلول های مرده و آسیب دیده سطح پوست و همچنین کمک به بازسازی سلول های آسیب دیده به درمان و از بین رفتن جای زخم ها و اسکار های پوستی کمک شایانی می کند. همچنین این محصول جهت پیشگیری از ایجاد اسکارهای غیر طبیعی و درمان زخم های باز و آسیب های پوستی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

  • ژل استراتادرم ۵ گرمی

یکی دیگر از ژل های درمان اسکار و جای زخم استرات فارما strat pharma ژل استراتادرم است. این ژل که در محفظه ای تیوپی مانند به بازار عرضه می شود، ترمیم کننده جای زخم، بریدگی، سوختگی و اسکار است. از این محصول می توان جهت پیشگیری و درمان اسکارهای کلوئیدی و هیپرتروفیک استفاده کرد. به علت محبوبیت و تاثیر بالای این محصول، فروشگاه های زیادی اقدام به فروش آن کرده اند. خرید اینترنتی کرم استراتادرم نیز از فروشگاه های معتبر نیز توصیه می شود.

خرید اینترنتی محصولات استرات فارما

محصولات برند استرات فارما Stratpharma همگی تولیدی کشور سوئیس بوده و از کیفیت بالایی برخوردار هستند. با وجود این قیمت این محصولات در مقایسه با محصولات مشابه موجود در بازارهای فروش در طبقه متوسط بوده و برای اکثریت افراد جامعه قابل خرید است. البته قیمت محصولات استرات فارما معمولا در فروشگاه های اینترنتی و فروشگاه هایی که به صورت عمده اقدام به خرید این محصولات می کنند، در مقایسه با سایر بازارهای فروش و داروخانه ها مناسب تر و به صرفه تر است.